Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    koca ayak01 Avatarı

Son Giriş
    04.05-2011
    Saat
    23:52
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm bu sorularadan usanmıssınız dır bılıyorum fakat ben bır cozum bulamadım benım babam koah hastası ve ayakları tutmuyor %91 asırı solunum kaybı olarak ta belırtıldı ve sureklı dıye yazıyor bıze yurtdısı ndan almanyadan bır tanıdıgımız tanıdıgımız arac hıbe edecek ne yapmalıyız bırı bana ellerı tutuyorsa olmaz dedı bır zahmet tam olarak acıklarmısınız sımdıden tesekkurler

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:36
    Yaşadığı Yer
    Konya/Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

modeli 3 yaşı gecmeyecek motor hacmi de 2800 ccyi gecmeyecek araç getirebilirsiniz minibüs tarzı araç olacaksa araçta inme ve binmeye yardımcı lift olma zorunluluğu vardır

Üye
    koca ayak01 Avatarı

Son Giriş
    04.05-2011
    Saat
    23:52
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aracı ben kullanacagım ve babamın da ehlıyetı yok olurmu 2005 dusunuyorum 1600 opel veye passat turu olabılırmı ve ne yapmam lazım

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:36
    Yaşadığı Yer
    Konya/Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

hocam su anda 2008 modelden küçük arac getiremezsiniz araç ithaliyle ilgili detaylı bilgi linkte var http://www.engelliler.biz/forum/ozel...er-burada.html

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.226

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yurt dışından araç getiremezsiniz. Ankara Naklihane babanızın araca binip inmek için donanıma ihtiyaç duymadığı için ithalat izni vermez. Siz ancak yurt içinden vergi istisnalı araş satın alabilirsiniz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...