Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mutlu.67 Avatarı

Son Giriş
    06.03-2011
    Saat
    10:32
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben 2 cı el engelli arabası aldım engelli bırınden bu arabayı almanydan getırtmıs ve 5 yılı doldu bunu ben husısıye cıkartabılırmıyım ve nası cıkartabılırım bana yardımcı olursanız sevınırım ıyı gunler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

İthal edilirken ödenmeyen tüm vergileri ödemeden aracı sakat statüsünden çıkartamazsınız. Aracın vergiden düşmesi için ithal tarihinden itibaren 10 tam yıl geçmesi gerek...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    kraltech01 Avatarı

Son Giriş
    11.04-2013
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bülent abim öncelikle selam olsun..benim yaşım 22 abi bazı konularda öğrenmek istedigim konu var yardımcı olursan sevinirim abi.. &40 raporum var sol ayagımın bilek kısmından kesik protez takıyorum şimdi ben diyorum ki beğendigim bi araba var preguat 307 normal plakalı bunu aldıktan sonra acaba engelli plakası yapabiliyormuyuz ? herangi yıllık vergisi felan veriyormuyuz araba icin ? galiba şimdiki zmanda yanlıs değilsem engelli aracların plakaları düz olacakmıs galiba yada öyle kalıp h ehliyetine engelli olarak mı gecircekler sadece kısa bir bilgi alabirmiyim abim... bu arabayı alırken normal ötv den yararlanabilirmiyim ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    2. el araç alıp motorlu taşıtlar vergisinden muaf olmayı düşünüyorsun sanırım? Öyle mi, yoksa ÖTV'den de istisna olmak için sıfır araç almaktan mı bahsediyorsun?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...