Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sahrud_45 Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:15
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam araba almak için normal bir araba alıp onu özel donanıma ceviriyorla bu nasıl oluyo ve birde verdi indrimi nasıl hesaplanıyo bir arabada burda bir kac yazı var anlayamadım ben bunu acıkca biri yardımcı olsa lütfen

Üye
    emrett Avatarı

Son Giriş
    05.08-2011
    Saat
    18:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Özel tertibatı bildirim kadarıyla aracı aldığınız firma bağlatılarıyla görüşüp isteğinize göre proje çizdiriyo ve ona göre takılıyo araca. Sıfır km araç alımı da şu şekilde hesaplanıyor aracın fiyatı bölü bir virgül otuz yedi. Mesela alacağınız aracın normal fiyatı 30 bin tl olsun 30,000/1,37=21,897 TL yapıyor ötv indirimli fiyatı ve bildiğim kadarıyla tertibat fiyatları da 250 500 tl civarı yapılıyormuş.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    desparado Avatarı

Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    12:47
    Yaşadığı Yer
    adana/çukurova
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Markaya karar verdiysen bir kaç tane bayiiden fiyat al, en ucuzuyla gidip konuşursun.ÖTV indirimiyle ilgili gerekli işlemleri onlar yapar.Aparatı ben ilk önce ustada yaptırdım, daha sonra Makina mühendisine götürüp projelendirdim.Mühendis gerekli evrakları sana verir.Yok ben uğraşamam dersen bayinin çalıştığı aparat yapan ustalar vardır, onlarada yaptırabilirsin.En sonunda TÜV'e gidip aracı gösterirsin....