Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    womit Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:27
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar merhaba;

Malum arac almak icin heyet raporu almamiz gerekiyor. Sag bacagimda polio sekeli (guc kaybi) var. Tekirdag devlet hastanesi nde cok ozenli bir muayeneden sonra (hic boylesiyle karsilasmamistim) bacagimdaki tum kaslarin gucunu olctuler ve baltazar formuluyle sakatlik oranimi %46 olarak cikardilar.

Ancak:
    Elden Gaz ve Fren tertibatli Otomatik sanzumanli H sinifi ehliyetle arac kullanir. ibaresini raporuma yazdilar.

Halbuki burada Otomatik sanzuman yazmamalari gerektigini dusunuyorum. Kaldi ki sol ayagim saglam ve debriyaja basabiliyorum.

Bunu doktora soyledim ve Otomatik yazmamasini soyledim. Tabi olumsuz yanit aldim.
    Simdi ben bu raporu degistirme (otomatik sanzumani sildirme )konusunda ne yapabilirim.

Ilgili arkadaslar cevap yazabilirlerse cok sevinirim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.240

Bu rapor işinizi görür. İtiraz etmenize gerek yok.

Şu tür donanımlardan biri ile araç alımında vergi avantajından yararlanabilirsiniz:
    http://www.engelliler.biz/forum/ozel...onanimlar.html
    Ayrıca Lamira da Guidosimplex firmasının ürünlerini Türkiye'de satışa sunmaya başlamış.

engelli gaz sistemi ks ford montaj - Araç alımında kullanılacak rapordaki ibareyi değiştirmek için ne yapmalıyım?

vZhHd - Araç alımında kullanılacak rapordaki ibareyi değiştirmek için ne yapmalıyım?

Handbedienung Audi.komprimiert - Araç alımında kullanılacak rapordaki ibareyi değiştirmek için ne yapmalıyım?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    HAZAN68 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2017
    Saat
    02:57
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Üstteki direksiyona halka seklinde monte edilen aparatın fiyatı 4.5 milyar. gecen hafta yerinden arastırsım sordum
    adeta bir araba fiyatına..bilgilerinize.....

Üye
    womit Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:27
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    2

Duz vites arac kullanmak istiyorum. Bu raporla duz vites arac alma imkanim yok. Sol bacagi saglam olanlar duz vites arac kullanabilirler ama bunu ispatlayacak belge yada dokuman bende yok. Bu konuda Hastaneye sunabilecegim belge yada dokuman bulabilirmiyiz.

Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Womit arkadaş inanın bu raporu çoğu arkadaş alamıyor eğer çok kurçalarsanız bundan da olabilirsiniz.size bu raporu vermeleri inanın mucize alın otomatik vitesli aracınızı binin