Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    blacksith Avatarı

Gerçek Adı
    metehan
    Son Giriş
    19.02-2011
    Saat
    22:52
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    %70 zihinsel engeli bir teyzem var ve annem ile beraber yaşıyorlar. geçen zihinsen engellilerden 0 araç alımında ötv alınmadığını öğrendim ve araştırınca %90 ve üzeri için geçerli olduğunu öğrendim. açılmış konulardan birinde doktordan araç kullanamaz kağıdı alırsak indirim alabileceğimiz yazılmış. Devletimiz bu konu hakkında bize başka bir şekilde yardımcı olmuyormu? arkadaşlar aklım çok karıştı bana yardımcı olursanız çok sevinirim...

Üye
    ş_i_f_a Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    11:21
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

'' açılmış konulardan birinde doktordan araç kullanamaz kağıdı alırsak indirim alabileceğimiz yazılmış'' bu bilgi yanlış metehan bey.

akrabalarının kullanması şartıyla bir özürlü adına araç alınacaksa,özür oranının %90 ve üzeri olması şart,89 olmuyor. mantıksız ama maalesef böyle.

Üye
    berfin Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    18:17
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    9

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ne kadar saçma bir kanun ya da kural..bende kas hastasıyım yüzde 63 oranım var,araba kullanamam,bir akrabam adına araç da alamıyorum yüzde 90 oranım yok diye bu durumda,,,eee neyapcaz şimdii..gel de sinir olma bu saçma sapan uygulamalara