Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 44 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ardaby Avatarı

Gerçek Adı
    adar
    Son Giriş
    27.03-2011
    Saat
    19:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    B sınıfı sertifikamı aldım,dosyamıda aldım herşey tamam,içeri verdim,rapor getirecem dedim ehliyeti çıkatmadım,1 hafta sonra da raporumu götürdüm,ordaki görevli bana milli eğitime yazı yazacam B sınıfı ehliyetinin iptali için,yazı oraya gittiğinde git ilgilen,örnek bi yazı verdi bununla sana H sınıfı setifika verecekler al gel buraya dedi,acaba doğrumu yapıyoruz ne olacak şimdi

kasım ayından beri uğraşıyorum bu işlerle yoruldum artık,

Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım b sınıfı sonra h sınıfı karışık bir durum neden b sınıfı aldınız direk h sınıfı almadınız?şimdi yeniden h sınıfı için direksiyon sınavı olacak sanırım.sanırım rapor çıkmadan müracaat ettiğiniz için bu duruma maruz kaldınız

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

B sınıfını H sınıfına dönüştürmek için rapor almalı, sonra sürücü kursuna yazılmalı, sadece direksiyon sınavına girerek H sınıfını hak etmeli ve trafik şubeye giderek yeni sürücü belgenizi almalısınız.

Sadece milli eğitim ya da trafik müdürlüğü ile bu işi halletmek mümkün değil.

Ancak, sanırım sizin sol bacağınız sakat. Bu durumda "otomatik vitesli araç kullanır" ibareli raporla sürücü kursuna yazılmadan B'yi H'ye dönüştürebilirler belki. Olursa, bu uygulamayı yapan benim bildiğim ilk kişi olacaksınız. Lütfen gelişmeleri ve sonucu bu başlık aştında bizlerle paylaşın...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ardaby Avatarı

Gerçek Adı
    adar
    Son Giriş
    27.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

trafik şubeden bir memur B ehliyetinin iptali ve H sertifikanın verilmesi için dilekçe yazdı millieğitime,7.2.2011 de ve hala beklemekteyim,sanırım bana bu şekilde verecekler H sınıfı serifikayı ve sonrada ehliyeti;sonucu yazarım,

evet ben sol ayaktan özürlüyüm belki de buna dayanarak, otomatik vitesli araç kullanabilir raporumu ayrıca aldım ehliyetime işletecem, başkalarının otomatik vitesli araçlarınıda kullanabileceğim,

Üye
    ardaby Avatarı

Gerçek Adı
    adar
    Son Giriş
    27.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tarih
    09/03/2011
    ben halaaa bekliyorum,milli eğitim ve valilik oluruyla H sertifikası alabilir diyor,yazı geldi trafiğe,şimdi ANKARA dan ehliyetime sistemde H yazacaklarmı diye bekliyoruz,bürokrasi çok ağır işliyor
    bakalım cevap ne olacak

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Takipteyiz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ardaby Avatarı

Gerçek Adı
    adar
    Son Giriş
    27.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm,dün itibariyle sistemde B sınıfı yazan yerde artık birşey yazmıyor, B sınıfı ehlietini alamıyorum da, yeri boş kalmış, şimdi iptal yazısını bekliyoruz dedi memırlar,, şimdi ne yapacam,bu durumda ne yapacam,

eeee şimdi ne olacak,ehliyetimi vermediler ve raporda da H ehliyeti alabilir diyor,sınavada girdim geçtim,direksiyon sınavınıda vermiştim,bundan sonra ne olacak,ne yapacam benşimdi,bir bilen varmı,??????

Üye
    güneyli Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    22.07-2017
    Saat
    23:00
    Yaşadığı Yer
    hatay iskenderun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

benim h sınıfı ehliyetimde otamatik vites araç kullana bilir diye bir ibare yok hiç bişey yazmıyor bazı arkadaşların ehliyetlerinde otamatik vites kullana bilir yazıyor benimkinde neden yazmıyor bunun bana artısımı eksisimi var

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Adar, benim hiç bir fikrim yok... Bu konuda ancak sana verilecek yanıtla bilgi sahibi olabileceğiz.

Üye
    mgold Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    28.02-2016
    Saat
    15:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Son durum nedir?

Bende b sınıfımı ehliyetimi H sınıfına çeviricem sol bacağımdan özürlüyüm

Kursa gitmeye gerek var mı? Trafik şube den mi halledeceğiz?

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:44
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

kursa gitmek zorundasınız.trafik şubeden halledilmiyor.aynı süreci bende yaşadım ve H ehliyetimi aldım.

Üye
    mgold Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    28.02-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dün sıfır araç satan bir bayiye gittim orada çalışan yetkili arkadaş rapor çıkarttık dan sonra ehliyetini h ye çevirmeden önce vergi dairesine gidip ötv den faydalana bilirmiyim diye sor dedi boşu boşuna h ye çevirmiş olma dedi Benim anlamadığım h sınıfı ehliyet için çıkardığımız rapor ötv indiriminden faydalanmak için yetmiyor mu?

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

H sınıfı ehliyet için çıkarttığınız raporda ötv indimli araç alabilir diye belirtilmişmi.otomatik vitesli veya özel tertibatlı araç kullanabilir diye yazıyormu.yoksa sadece H sınıfı ehliyet alabilirmi yazıyor.
    engeliniz ne.rapor oranınız ne

Üye
    mgold Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    28.02-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rapor çıkartmadım ben sol bacağımdan rahatsızım otomatik vites araç kullanabilir diye raporda yazması gerekli forumdan öğrendiğim bir ötv siz araç alabilir ibaresimi olması gerek li

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    siz hiç rapor almadınızmı

Sayfa 1 / 3 123 SonSon