Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dostca Avatarı

Son Giriş
    17.02-2011
    Saat
    10:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Levent
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaslar benede Ceml in dedıgıne katılıyor ve ek olarak yasadıgım tecrubeyle ılgılı cok detaya gırmeden kesınlıkle sıze tuketıcı kredısını onerıyorum zaten otomotıv kredısyle alıcagınız oranları bazı bankalarda uygun oranlarda tuketıcı kredısı olarakta bulabılıyorsunuz.

Üye
    EMİRBA Avatarı

Gerçek Adı
    LEVENT
    Son Giriş
    23.10-2012
    Saat
    12:02
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arac özürlü aracı oldugu için bankalar satılamaz rehinlidir diye ipotek koyamıyor. Vergi daireside araca haciz koyma dıye bırsey yok. Banka vergiği parayı teminat altına almak ıcın araca ipotek rehın koyması gerekıyor bunu kanunen özürlü aracına yapamadıgı ıcın tuketıcı kredısı önerıyor olay bu.

Üye
    hakkimuratli Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Muratlı
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    15:36
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

fatma hanım tüketici kredisi pahalı taşıt kredisi çekerseniz daha iyi olur.yanlış yönlendirmişler sizi

Üye
    hasan gerger Avatarı

Gerçek Adı
    hasan hüseyin
    Son Giriş
    26.06-2014
    Saat
    17:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet arkadaşlar pasaman arkadaş olayı çok güzel anlatmış.
    fatma hanım istanbuldaki hangi bayiyle görüştünüz.opel ise size fiyatta ve kredide yardımcı olacak satış müdürü arkadşımız var.bende opel insignia sipariş ettim.herşeyimizi hazırladılar,fakat yakıt meselesinden vazgeçtik.şimdi wolkvagen yeni jetta siparişi verdim.15 martta teslim alacam yarısı nakit yarısına kredi çekeceğim.kendi çalıştığım bankam krediyi okeyledi.ama wolkvagen kendisinden kredi almam için beni zorluyor.hende %90 nına kredi çıkratırız diyor.buyrun floryadi mez bayisine gidin istreseniz size refaras olayım hemen bir volkvagen arac alın

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12