Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 45 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    GAZİ HASAN Avatarı

Gerçek Adı
    hasan malkocoğlu
    Son Giriş
    23.07-2013
    Saat
    10:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    OturanBoğa;

sayın oturan boğa inş dediğiniz gibidir kimse anlamaz ne oldugunu cünkü topuzlu kumandanın fiyatı 2500 lira inş ona gerek kalmaz

Üye
    RUHİ Avatarı

Gerçek Adı
    Ruhi
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

slm
    gazi hasan

bende sağ kol dirsek altı ampute protez kullanıyorum raporumda özel tertibatlı araç kullanır ibaresi var oturanboğanın dediği gibi vites kolunu 15 cm uzattım ve ötv muafiyetli araç aldım .
    yalnız senin ki dirsek üstü eğer protez kullanıyorsan sende bu şekilde yapıp alabilirsin.
    ötv muafiyetli alacaksan topuzun silecek yada kontak anahtar yerinin değişmesi bişey ifade etmiyor.
    rapor proje ehliyet ve araç ın resimlerini en kısa zamanda buraya koyacağım.

sayın oturanboğa :

resimleri nasıl ekliyeceğim yardımcı olurmusun

Üye
    GAZİ HASAN Avatarı

Gerçek Adı
    hasan malkocoğlu
    Son Giriş
    23.07-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

as ruhi bey msn varmı siz benden bir adım öndesiniz sizden öğrenecek cok şey var eklerseniz msnden görüşelim

emoshaso@hotmail.com

Üye
    RUHİ Avatarı

Gerçek Adı
    Ruhi
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

hasan abi msn var ama iş yerinde giremiyorum evdede pc yok ama özelden tel no vereyim oradan ara yardımcı olurum

Üye
    GAZİ HASAN Avatarı

Gerçek Adı
    hasan malkocoğlu
    Son Giriş
    23.07-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülen abi daha öncede söyledıgım gıbı raporumu aldım
    nisan 16 da sınava gırecem bir kac sorum olacak

raporumda soldan topuzlu kumandalı otomatık vıtes kullanır yazıyor
    ben yurt icinden ıkıncı el otomatık vıtes arac alacam aracı alınca bu topuz olursa sade topuz olmadı topuzlu kumanda taktırtıkdan snr neler yabmam gerek
    yanı topuzu taktırdım dıyelım gene makıne mühendıslerını proje cizdirecem mı yani yapmam gerekenleri sırasıyla anlatırmısınız en son aşamaya kadar

ötv mtv bunların bu raporla olmayacagını bılıyorum bilgi verirseniz sevinirim

bir de arac alımındakı sağlık raporu aracı alırken nereye verılıyor

bi de aldıgımız aracı sattık dıyelım tekrar arac almak ıcın tekrar rapor mu almam gerkıyor

bıraz uzun oldu kusura bakmayın

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    937
    Verilen Beğeniler
    1.231

Bu, "soldan topuzlu kumandalı otomatık vıtes kullanır" ibaresinden emniyettekiler ne anlayacak, bilemiyorum. Burada amaç vergi avantajlı araç almak değil di mi? Öyleyse, bu rapora karşılık, basit bir topuz kullanarak, tüm otomatik vitesli araçları kullanabilirsiniz bence. Bu rapor buna olanak sağlıyor bence.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    GAZİ HASAN Avatarı

Gerçek Adı
    hasan malkocoğlu
    Son Giriş
    23.07-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

abi vergi muafiyeti bu raporla olmuyor herhalde vergi icin vites kolunu uzat rapor al uğraşmak istemiyorum sadece topuzla tüm otomatik vitesleri kullanabileceksem gene de arac alımında gene sağlık raporu olmak zorunda mı yoksa aynı diğer ehliyetler gıbı aracın noter satışını al topuzu tak sür mü olacak
    topuzu takınca da proje cizilecek mi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    937
    Verilen Beğeniler
    1.231

Noter satışını al, topuz tak, kullan. Ya da, otomatik vitesli tüm araçları sıradan bir topuz takarak kullan. Herhangi bir projeye gerek yok...

Bu, "soldan topuzlu kumandalı otomatık vıtes kullanır" ibaresinden ben bunu anlıyorum.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    GAZİ HASAN Avatarı

Gerçek Adı
    hasan malkocoğlu
    Son Giriş
    23.07-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

OturanBoğa;

abi inş dediğin gibi olurda sorun cıkmadan arabamı alırım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    937
    Verilen Beğeniler
    1.231

Takipteyiz Hasan...

Üye
    GAZİ HASAN Avatarı

Gerçek Adı
    hasan malkocoğlu
    Son Giriş
    23.07-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent abi ehliyet sınavıma bir ay daha var ehliyetimi almadan araba alacam ehliyeti almakda emniyette bi sorun falan cıkarmı acaba arabayı alırımda sonra ehliyette sorun cıkar diye biraz tırsıyom sen ne dersın abi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    937
    Verilen Beğeniler
    1.231

Valla Hasan, bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Ama öyle saçma sapan şeyler gördüm ki, çok emin konuşmamayı öğrendim!

Üye
    GAZİ HASAN Avatarı

Gerçek Adı
    hasan malkocoğlu
    Son Giriş
    23.07-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm bülent abi benim rapordaki ibareyi ben görmemiştim bana da yanlış söyledıklerı ıcın yeni ögrendım ibare şu: "soldan topuzlu otomatik vitesli elden kumandalı araclar kullanabılır"
    bu ne anlama geliyor

abı topuzlu kumandadan kurtuluyorum herhalde ötvdende yararlanabılırım diye de düşünüyorum otomatik vitesli elden kumandalı dediği icin olurm u abi olmaz mı

cevapını bekliyorum abi 16 nisanda ehliyet sınavına girdim bakalım sonuc ne olur

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    937
    Verilen Beğeniler
    1.231

Topuz + vites kolunun yükseltilemsi + otomatik vites. Bence bu rapor bu üç konuyu düzenliyor ve işine yarar.

Üye
    GAZİ HASAN Avatarı

Gerçek Adı
    hasan malkocoğlu
    Son Giriş
    23.07-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    cevabın icin teşekkürler bülent abi dediğine göre istediğim raporu aldım ehliyetıde alayım hemen bi araba alacam

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon