Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gk79gk Avatarı

Son Giriş
    17.01-2011
    Saat
    01:32
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar raporum çıktı çıkacak inşallah ,özürlü derneğinden bir tanesi bana sana yurt dışından araç getirtelim diyor sizce yurt dışından yurt içinde alacağım fiyata daha kaliteli bir araç alma imkanım varmı varsa yurt dışı aracı 10 yıldamı satıyorum yurt içini 5 yıldamı satıyorum

düşünceleriniz nelerdir.

Üye
    gk79gk Avatarı

Son Giriş
    17.01-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tavsiyeniz için teşekkür ederim tavsiye bekliyorum daha neden derseniz yurt dışı örneğin buradan alacağım bir küçük sınıf fiyatına oradan aynı özelliklerde bir büyük sınıf araç alınabiliyor mantıklı olan benim de sıfır yurt içi aklıma yatıryor.

Üye
    birkul Avatarı

Son Giriş
    11.12-2012
    Saat
    09:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yok 3 yaş sınırıgelince o avantaj gibi görülen durumlar dezavantaj oldu onun için burdan garaktili sıfır araç almak daha mantıklı tabi bütçesiyeten için yetmeyen gariban adam nasıl alacaksa oda ayrı sorun. yurtdışı almanız bence mantıklı olmaz hem geri devir etme konusunda süre uzun hemde burda sıfır araç görerek alıyorsun keyfine begendigine hemde garantisi vs var

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben yurt içinden 0 araba aldım çok memnunum. elbette ki yurt içinden alınan araba daha avantajlı oluyor.

Üye
    gk79gk Avatarı

Son Giriş
    17.01-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet yurt içi uygun örneğin 207 otomobilin 2tronik versiyonun bize gelişi şu an 21000 lira yurt dışından alınan 2010 modelinin gelişi ne kadar olur sizce ?

Üye
    seyithan Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa gogan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

burda sıfır almak daha avantajlı eskiden yurt dısında istediginiz yasta ki aracı getirebiliyordunuz ama şimdi 3 yas sınırı geldi onun icin fazla bir avantajı kalmadı.yinede kara sizin

Üye
    gk79gk Avatarı

Son Giriş
    17.01-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

3 yaş sınırı daha iyi değilmi sonuç olarak en fazla 3 yaşındaki bir aracı getiriyorsun yani genç bir araç getiriyorsun sonuç itibariyle sıfıra yakın bir araç olmuş oluyor 5 yada 10 yaşındaki bir aracı getirsen de sonra bi 10 senede sen binsen aracın suratına bakılmaz olmazsmı yoksa bu yaş sınırını benmi yanlış anlıyorum ?

Üye
    birkul Avatarı

Son Giriş
    11.12-2012
    Saat
    09:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gk79gk nasıl daha iyi olsunki 3 yaş sınırı zaten adamın parası olsa tabiki daha küçük yaştaki arabaları alır yada sıfır alır. onu alacak kişide biliyor. ama parası olmayan neyapsın. hiç araba alamaz duruma getiriliyor. böyle bir uygulamanın iyi olması söz konusumu

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Yurt içinden sıfır km. araç derim ben.

Üye
    gk79gk Avatarı

Son Giriş
    17.01-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba arkadaşlar ort.eng olduğum için araç almak istiyorum raporum çıkmak üzere ancak aklıma takılan bir, iki soru var "özel tertibatlı araç kullanır"ibareli rapor ile yurt içinden ötv indirimli araç alabiliyoruz peki aynı rapor ile yurt dışından ithal otomobil alabiliyormuyuz yani herhangi bir ibareye ihtiyaç var mı ?

ikinci sorum ise yurt içinden sıfır km alınan aracı 5 yıl sonra normal bir kişiye normal piyasa koşullarında yani ödemediğim ötv araya karışmadan yani devlet benden ödemediğim ötv geri istemiyor değilmi bu şekilde satabiliyormuyuz ,ayrıca yurt dışı ithal aracı kendim kullanmak koşulu ile kaç yıl sonra satma hakkım var 5 yılmı 10 yıl mı ?