Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nirvana1981 Avatarı

Son Giriş
    13.04-2013
    Saat
    18:18
    Yaşadığı Yer
    AKSARAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mehmet selçuk arkadaşımız dava açalım diyorsun ama ben dava açtim önce eylem gerçekleşmesi lazım diyorlar yani araçı ötv li alacaksın sonra bu araça dava açaçaksın bu şekilde olursa mahkemenin konusu oluyormuşş

Üye
    mechul__2005 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:39
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

onu yapacak maddi olanaklarımız yok yıne onların vicdanına kaldık takı biri bir gün mecliste gündeme getirene kadar.

Üye
    öze46 Avatarı

Gerçek Adı
    özender
    Son Giriş
    17.01-2012
    Saat
    00:08
    Yaşadığı Yer
    k.maraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşlar bu sol muafiyeti konusunda mahkemeye veren var mı nasıl olacak bu mahkeme bizde verelim bu çok mantıksız bi karar iki elinide normal kullanamayan birisi sağ ol fark etmez arabayı rahat ve güvenli kullanamaz bunların dayanağı bence saçma ve haksız bi uygulama buna birilerinin dur demesi lazım hukukçu olan varsa bize yol göstersin ltfn

Üye
    ALİ YÜCE Avatarı

Gerçek Adı
    Ali Yüce
    Son Giriş
    13.03-2017
    Saat
    21:26
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar mahkeme olayı çok uzun bir süreç.

Bence yurt dışından değerlendirin. Ayrıca yurt dışından alacak olursanız % 37 ÖTV ve % 19 KDV den muaf oluyorsunuz.

Selamlar

Üye
    telser Avatarı

Son Giriş
    06.09-2012
    Saat
    12:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar gelir idaresinden olumsuz yazı geldi.raporumda otomatik vites,özel tertibalışelden kumandalı araç kullanır yazıyor.önümüzdeki hafta davayı açıyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Takipteyiz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    nirvana1981 Avatarı

Son Giriş
    13.04-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    AKSARAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben davayı kaybettim arkadaşlar gerekçe ise eylem gerçekleşmediğinden yani kısacası gelir idaresinin alamazsın yazısına rağmen ben ötv li araba alacakmışım sonra dava açacakmışım..........??????????????????? Gelir İdaresi Başkanlığı kazandı

Üye
    coolhead Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    15:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben bu konuda Gelir İdaresi Başkanlığının en yetkili amirleri ile bizzat görüştüm. Yapılacak tek şeyin bu konuda mevzuat (yasa) deği-şikliği olduğu yönünde görüş bildirdiler. Bence TBMM kanalını etkin kullanmak gerekir artık. Başka yol yok gibi. Ancak sol kolundan sakatlığı olanlar gümrük vergi muafiyeti ile yurtdışından araç getirebiliyorlar. Ben belgeyi aldım. Sıra aracı getirmede...

Üye
    sinerji Avatarı

Son Giriş
    13.07-2017
    Saat
    23:36
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu konudan bende izlemedeyim. herhalde işimi bir siyasinin durumum meclise taşımasına kaldı.

Üye
    zorbay Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    01:12
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Arkadaşlar bende sol mağdurlarındanım. Gelir İdaresi Başkanlığına, Başbakanlığa yazılı olarak başvurdum olumsuz cevaplar aldım. Bursada yerel bir gazete konuyu haber yaptı. Sonrasında konuyu kısaca özetledim ve tüm ekleri ile birlikte Bursa Valiliği İnsan Hakları komisyonuna müracaat ettim. Buradan da Başbakanlık İnsan Haklarına ve Maliye Bakanlığı gelir idaresine resmi yazı ile tekrar gönderildi. Sonuç bekliyorum. Eğer olumsuz gelirse daha evvel görüştüğüm bir vekilimiz konuyu yasa değişikliği teklifi olarak mecliste gündeme getirecek. Sizleri formumuz kanalıyla bilgilendireceğim.

Üye
    nirvana1981 Avatarı

Son Giriş
    13.04-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    AKSARAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence yazının cevabını beklemeye gerek yok gelir idaresinin böyle bir düzenlemeye gideceğini sanmıyorum ...umarım ben yanılırım ama

bence tüm arkadaşların birlikte aynı hafta aynı adrese mağduriyetimizi anlatan birer dilekçe yazarak meclisin hangi merciine gönderileceksekse oraya yazmak gerekir ..sitemiz yöneticilerinin tüm üyelere ulaşabilecek şekilde duyuru yapması tarihini belirlemesi ve biz üyelerinde bu adrese dilekçelerini göndererek sesimizi duyurmak lazım diye düşünüyorum..tabi site yöneticilerinin daha uygun olabileceğini düşündüğü şekilde de yapabiliriz nacizane benim fikrim bu..

Üye
    akunarlioglu Avatarı

Son Giriş
    21.04-2012
    Saat
    13:11
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Acil.sol üst ekstremetiden engelli olan arkaşlarımız.acilen toplanıp dava açmalıyız.ben gerekli yerlerden,gerekli bilgileri aldım ve toplu dava açarsak,kazanma olasılığımız oldukça yüksek.bu konu altında acilen toplanmalıyız

Üye
    mehmetselcuk Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara,Bonn
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

akunarlıoğlu arkadasım nerde nasıl toplanalım??? hepimiz bir sağlam adliyede sözü geçen bastırabilen star avukat tutalım!!! ödemesi bizim için toplu halde çok basit olur!...

Üye
    akunarlioglu Avatarı

Son Giriş
    21.04-2012
    Saat
    13:11
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu başlık altında toplanıp.Numaralarımızı alır veririz.Ona göre harekete geçeriz ama.Dava açan arkadasların hepsi olumsuz sonuç almış.Biraz daha detaylı araştırma yapmak gerek

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu konuda tecrübelerinizi paylaşmaya devam ederseniz güzel olur arkadaşlar
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon