Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tarcoban Avatarı

Gerçek Adı
    TARKAN ÇORUK
    Son Giriş
    08.07-2015
    Saat
    18:06
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Gözündeki problem nedeniyle bayiden ötvsiz araç alan 2 kişi ye maliye ötv ödettirdi. Kanımca böyle bir raporunuz varsa ilk önce maliyeye danışmanız sonradan mağdur olmamanız.

Ayrıca psikolojik hastalığı olan kişilerin daha önce almış oldukları sürücü belgeleri iptal edilir. Hastaneler sürücü raporu alamaz kişilerin isim listelerini tüm trafik tescil kuruluşlarına gönderir.

Üye
    Bombalo2003 Avatarı

Son Giriş
    15.05-2011
    Saat
    20:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar benim durumum belli 2004 yılında atatürk araştırma eğitim hastahanesine gittim tek gözüm görmüyor dedim sadece gözden muayene oldum %32 oranında verdiler
    ama şimdi yeni bilgiler öğrendim başka polikiniklerden de muayene olacağım bu oranı en azından %40 üzerine çıkaracağım bir nebze faydasını göreyim

benim gözüm askerde sakatlandı ne şehit oldum ne gazi bir işe yaramadı vatan görevi hikaye kimsede sahip çıkmadı yediğim dayak fırça bana askerden hatıra kaldı adamın olmayınca ovalar dağ oluyor mevzuat bilmemeyi söylemiyorum bile daha ama sağlam ol bir de kollayanın olsun bir hafta %100 sağlıklı raporu alırsın ertesi hafta engelleli raporu alırsun
    ben uzun zamandır araştırıyorum ankarada yaşıyorum çok değişik uygulamalar gördüm bu hafta müraccat ediyorum raporu alırsam % 40 ötvsiz araçta alırım burdan yazarım herkese bilgi olsun konular birbirne çok yakın uygulamalar çok farklı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Gözdeki rahatsızlıklardan dolayı araç alımında vergi istisnasından yararlanmak mümkün değil. Bu konuda en küçük bir tereddütünüz dahi olmasın.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12