Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gorkem_577 Avatarı

Son Giriş
    30.09-2010
    Saat
    21:56
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben 6 ay once b sınıfı ehlıyet ıcın kursa yazıldım ve saglık raporunda kolumun sakat oldugunu soylemedım zaten cok ınce bı sakatlık soylemeyınce fark edılmesı zor
    her ısımı yapıyorum allha sukur ama b sınıfı sertıfıkamı aldım parmak ızı alırlarken polıs fark ettı ıce dogru avucumu acamadıgımdan ve ortopedı doktorundan arac kullanabılır yazısını getır, bız de b sınıfı ehlıyet verelım dedı
    bende hastaneye gıttım heyete gırmelısın dedıler ben de gırdım ama h sınıfı ehlıyet almak ıcın heyete gırılıyordu ve ben de h sınıfı ıcın heyete gırdım
    sımdı ben h sınıfı ehlıyet almak ıstemıyorum cunkı arac kullanmamda hıc bır sıkıntı yok sımdı h sınıfı derlerse heyet mecbur alcaz ama demeseler ne olur
    ben h ıstemıyorum b ıcın ne yapmam lasım yardımcı olursanız sevınırım

Üye
    neyna Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm aynı sorun bendede var ama benım sag elim ve sag ayagım zayıf gelişim var ama rahatlıkla kullanabiliyorum. bende b sınıfı almak istiyorum. bana verirlermi b sınıfı ehliyet?? zaten engelli raporu alırken fizik tedavi ile düzelir demişti doktor.

biraz abes oldu soruya soruyla karsılık verdim :s

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu tamamen sürücü yönetmeliği'Ne ve alacağınız rapora bağlı. Yapılabilecek başa bir şey yok...
    Ama, raporda "otomatik vitesli araç kullanır" ibaresi olursa, otomatik vitesli tüm araçları tıpkı B sınıfı sürücü belgesinde olduğu gibi kullanabilirsiniz.