Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    meryem61 Avatarı

Gerçek Adı
    meryem
    Son Giriş
    28.09-2010
    Saat
    21:37
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba sayın yönetim
    ben 20 temmuz 2006 yılında k.maraş devlet hastanesinden %100 oranın vergi indirim raporu aldım. şimdi ötv ve mtv muafiyetinden yararlanarak araç almak istiyorum.
    2006 yılında almış olduğum vergi indirim raporunun kullanabileceğim söylendi bayi tarafından ancak raporun aslı bende yok hiç elime ulaşmadı noter onaylı örneğini yaptırabilmek için raporun aslını nereden termin edebilirim ?

bir de 2006 yılında almış olduğum rapor ötv indriminde kullanılabilir mi?

şimdiden teşekkür ederim

Üye
    meryem61 Avatarı

Gerçek Adı
    meryem
    Son Giriş
    28.09-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben dün raporu aldığım hastaneye gidip aslı gibidir şeklinde onaylattım ancak vergi dairesi noter onaylı suretini istiyor. hastane raporu dosyadan çıkartmadığı için elim kolum bağlandı.
    raporun kabulü konusunda ise ankara başkent vergi dairesinde ötv ilerine bakan yetkili ile görüştüm. raporun kabul edieceğini söyledi. 2003 den sonra çıkan tüm raporlar kabul ediliyor denildi.

Üye
    meryem61 Avatarı

Gerçek Adı
    meryem
    Son Giriş
    28.09-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yaa bu vergi idaresi işi her türlü şekilde yokuşa sürüyor kesinlikle noter onaylı istiyor sırf bir rapor için ankaraya mı gitmem gerekecek offff offf