Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 26 mesajın 16-26 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    naser34 Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benim E sınıfı ehliyetim var bundada prosedür aynımıdır Hastaneden otomatik vites araç kullanabilir raporu al ve sürücü kursuna (Ayrıca arkadaşlar kurs ücretleri ne kadardır bu arada) kayıt yapılıp Direksiyon imtihanına gir vve ehliyeti al

Üye
    cihan_s Avatarı

Gerçek Adı
    CİHAN
    Son Giriş
    24.04-2016
    Saat
    10:21
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

atoksal'a ;

sen şimdi alacağın araca tertibat yaptırmıycak mısın?sadece otomatik vites olması yetecek mi?
    bir de sen özürlü plakalı aracı B sınıfı ehliyetle kullanan gördün mü hiç?gördüysen bizi de bilgilendir!!!

*evet alacagım araca tertibat yaptırmayacağım...
    *evet sadece otomatik vites yeterli olacak...

* b sınıfı ehliyetle özürlü aracı kullanan görmedim çünkü şimdiye kadar ilgilenmiyordum. sadece bilgi almak istedim olurmu olmazmı diye. cevap tarzlarına da DİKKAT EDELİM

Üye
    battal060606 Avatarı

Son Giriş
    20.11-2015
    Saat
    20:26
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar ben yazayım sizler cevaplayın ankara egitim araştırma hastanesi saglık kurulu raporu ** iki yılda muayene olmak kaydıyla gözlükle h sınıfı sürücü belgesi alır otomatik vitesli elle kumandalı özel donanımlı araç kullanır vergi indirimli araç almayı hakettik şimdi ehliyet B sınıfı 5 ay öncede b sınıfını E sınıfına çevirttim sertifika olarak duruyor emniyetten almadım şimdi ilkokul mezunu oldugum için H sınıfı ehliyete müracaat kabul görmüyor hastanenin ibare koyacagına ihtimal verecigini bilseydik 5 temmuzdan önce kayıt yaptırırdık ama sana ibare vermezler diyorlardı rapor tarihi 08 07 2011 tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim allaha emanet olunuz

Üye
    kaderimsee çekerim.. Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:27
    Yaşadığı Yer
    Ürgüp
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    90

arkadşlar bende b sınıfı olan ehliyetimi kursa yazılıp işlemlerden geçince h sınıfı olarak emniyetten aldım.. kursa yazılmak şart...

Üye
    battal060606 Avatarı

Son Giriş
    20.11-2015
    Saat
    20:26
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar 08 07 2011 tarihli ankara egitim araştırma hastanesi saglık kurulu tarafından tarafıma iki yılda bir muayene olmak kaydıyla h sınıfı ehliyet alır otomatik vites ve özel tertibatlı araç kullanır ibareli rapor verildi bu güzel gelişme kötü olan taraf ilkokul mezunu olmam B sınıfı ehliyetim mevcut 5 ay öncesinde B den E ye geçiş yaptım ancak sertifika olarak duruyor emniyetten almadım şimdi indirimli araç almak için H ehliyet şart ilkokul mezunu oldugum için kurslar kabul etmiyor parlak fikri olan arkadaşların fikirlerini bekliyorum allaha emanet olun

Üye
    ALİ YÜCE Avatarı

Gerçek Adı
    Ali Yüce
    Son Giriş
    13.03-2017
    Saat
    21:26
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşım,

senin diploma ile alakan yok.

Sadece kursa gidip daha önce b sınıfı ehliyetin olduğunu ve bunu h sınıfına dönüştürmek istediğini söyleyeceksin ve seni kursa kaydedecekler. Sadece direksiyon fark sınavına gireceksin. Seni kursa kaydetmekte tereddüt ediyorlarsa onlar veya sen milli eğitim müdürlüğüne başvur.

Kolay gelsin

ali yüce

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Şansınız varsa Ali beyin dediği gibi olur heralde...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    mutlubodrum Avatarı

Son Giriş
    07.08-2017
    Saat
    16:08
    Yaşadığı Yer
    muğla/bodrum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar b sınıfı ehliyetimi h sınıfına çevirmek için buğün sürücü kursuna yazıldım. Sürücü kursuna hem emniyete hemde milli eğitim yazılı sınavada girecek demişler. bildiğim sadece direksiyon sınavıydı bununla ilgili bir kanun varsa söylermisiniz.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Kesinlikle hayır. Siz sadece direksiyon sınavına gireceksiniz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Sevimli_Kalp Avatarı

Gerçek Adı
    yaşar
    Son Giriş
    18.07-2014
    Saat
    16:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar
    işitme cihazı ve gözlük kullanıyorum ben h sınıfı ehliyet aldığımda araç içi nasıl bir aparat veya otomatik vitesmi olur bilginiz varmı

Üye
    BAYRAK Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin BAYRAK
    Son Giriş
    09.08-2017
    Saat
    16:43
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yaşar bey , İşitme engellilerin araç alımında herhangi bir tertibat takılma durumu yoktur ve işitme engelliler MTV ve ÖTV den yararlanamaz.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12