Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yildizbey78 Avatarı

Son Giriş
    20.09-2014
    Saat
    15:47
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    duyumlarıma göre yurt dışından getirilen araçlar ancak 10 yılı doldurunca gümrük ödenmiyor şeklinde bana bu konuda bilgi verirsenzi sevinriim eğer 5 yılı doldurunca satılabiliyorsa gümrüksüz izleyeceğim yol nedir

Üye
    GoXEl Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Peki bunun vergisini nasıl hesaplıyoruz... lütfen bu konu ile ilgili bilgisi olan bizi bilgilendirsin... Benimde aynı sorunum var, aracım 2011 de 5 yılını dolduracak engelli birisine satmak istemiyorum... vergisini ödeyip normal birine satmak istiyorum... nasıl bir yol izlememiz gerekecek, ne kadar vergi öderiz...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Aracı ancak gümrük vergilerini ödeyerek satabilirsiniz. Araç 10 yıl dolmadan vergiden düşmez zira.

Araç için ne kadar vergi ödeneceğini Ankara Naklihane'den öğrenebilirsiniz ancak. Başka hiç kimse cevap veremez. Şuna benzer bir dilekçe ile başvurabilrsiniz: http://www.engelliler.biz/forum/ozel...k-dilekce.html