Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muratyavuz Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    02.05-2014
    Saat
    10:54
    Yaşadığı Yer
    Kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar daha önceden özürlü aracı olup trafikdeki çektiği zorlukları ve trafikdeki öncelik sırası hakkında bilğileri olan paylaşır, benim ğibi acemilere yardımcı olursa sevinirim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

"Ulan bu halinle ne işin var trafikte" diye bağıracak bikaç hayvanla karşılaşacaksın o kadar. Başka bir fark yok

Üye
    suat06 Avatarı

Son Giriş
    09.07-2016
    Saat
    02:53
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben 7 senedir hergün olmamakla beraber engelli araç kullanıyorum. Ama plakam normal. O yüzden Aracım bir sorun çıkarmadığı sürece ki çok şükür çıkarmadı, bir problemle karşılaşmadım. Trafikte engel tanımıorum Kötü kullandığımı da sanmıyorum. Bazen aracıma binerken yada aracımdan inerken çevremdeki insaların şaşkın bakışlarına maruz kalıyorum. Bazende aralarındaki konuşmalara kulak misafiri oluyorum ; "Trafiğe bu durumda çıkıyorlar sonrada kazalara sebep oluyorlar" diye Ama alıştım artık.

Üye
    muratyavuz Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    02.05-2014
    Saat
    10:54
    Yaşadığı Yer
    Kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bülent bey o tip hayvanları daha 1 haftalıkken gördüm ve tanıştım.O hayvanlar vız gelir tırıs ğider.benim asıl sorunun park etme sorunu özürlü park yerlerinde devamlı normal plakalı araçları görüyorum ve bu durumu trafik polisine bildiriyorum amaç polisi şikayet etmek değil ama oda bir şey yapamıyor belki polis görmeden park edip ğidiyor bazı kişiler.Bu sorunu nasıl halledebiliriz?

suat arkadaşım aynen dediğin ğibi bakışlar benide rahatsız ediyor ama alışacağız sanırım zaman la.