Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    DeLi_DoLu Avatarı

Son Giriş
    04.08-2016
    Saat
    16:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Benim %70 raporum var ama ß sınıfı ehliyetimde var. Çünkü ehliyeti rapordan önce aldım şu an normal araç kullanabiliyorum ama ileride ne olacağı bilinmez.
    ßen şimdi ß ehliyetimi sınava tabii tutulmadan H ye çevirebilir miyim acaba ? veya H almak için müracaat etsem bi sorun çıkar mı.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

H sınıfı ehliyet için sağlık raporu çıkartacaksın. Sonra o rapora karşılık sürücü kursuna yazılacak ve sadece direksiyon sınavına girerek H sınıfı sürücü belgesi alacaksın...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    nihat8102 Avatarı

Gerçek Adı
    nani
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    2000 yılında B sınıfı ehlıyet almıştım. 2002 de engelli oldum.o zamandan beri ehliyetimii değ,iştirmedim. şimdi ehliyetimi H sınıfı yapmak istıyorum

Bunun için hangı yolları izlemem ve neler yapmam gerekıyor.neler isteniyor
    Konuyla ilgili arkadaşların yardımlarını beklıyorum

cevap yazan olmadı.. cevabımı buldum. bu konuda bılgı almak ısteyenler için

B Sınıfı Ehliyeti –H- Sınıfı Ehliyet Çevrilmesinde Yapılan Değişiklikler

YAPILMASI GEREKENLER

1. Öncelikle tam teşekküllü devlet hastanesinden H sınıfı sürücü belgesi alabilir diye sağlık raporu almak.
    2. Özel donanımlı aracı bulunun bir sürücü kursuna giderek sadece direksiyon sınavına girmek
    3. Oradan alınacak H sınıfı sürücü adayı olur belgesi ile emniyet başvurmak
    4. Dilekçe ekinde alınan sertifika eklenecek ve ehliyetiniz H sınıfı olarak değişmiş olacaktır.