Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mustafaçakmak Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    05.05-2010
    Saat
    13:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar

benim de h sınıfı eyliyetim var bir de yurdışından getirdiğim araçım var
    arkadaşlar aracımı ben rahatsızlandığım zaman oğlum kulanabilir mi
    oğlumun b sınıfı eğliyeti var

arkadaşlar ben sol bacağımdan sakatım oğlumun otamatik fites arabası var bunu ben kulanabilir miyim
    bunun için hastaneden otamatik vitesli araç kulanabilir diye rapor almama gerek var mı

sayğılarımla cevap yazarsanız sevinirim

hepinizi seviyorum...............

Üye
    mısmıl Avatarı

Gerçek Adı
    iskender rusçuk
    Son Giriş
    27.12-2016
    Saat
    10:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul /gop
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yıllardır uygulanan haksızlıklardan birisi bana göre nihayet giderildi ,bir aracın fabrikadan çıkmış hali mi daha emniyetlidir veya sonradan ilaveler yapılıp daha karmaşık hale gelmesimi , sağ ayak engelliyse (araç konusunda ) herşey serbest , sol ayak engelli dur bakalım sana ötv siz araç olamıyor yurt dışından da olmuyor çünki düz vites + özel tertibat mecburiyeti var çok bilen konun koyucular böyle uygun görmüşler paran yetiyorsa git tüm vergilerini yatır aracı al ancak ehliyetin H sınıfı olmasına rahmen plakanız normal olabiliyor , plaka kapsama alınamadığınız için ( bunu bir anda uyguladığınızı var sayın) olağan trafik kontrollerinde bile halinizi düşünün ,böyle bir adice haksızlık 1978 yılından beri benim engelli plakalı araca sahip olma konusunda önüme duvar gibi çıktı. Bu konudaki kanunla ilgili muktedir kişilerin hepsi yaramaz iş bilmez doğru ve yanlışı yetişirken ters anlamış olup ellerine bu iş verildiğinde doğru yapamayan yüzüne gözüne bulaştıran ,ehliyetsiz insanlar nihayet doğruyu anladılar.Kaç kişi bugüne kadar mağdur oldu ve olumsuz etkilendi kim bilir?

Üye
    Hoop Avatarı

Son Giriş
    27.12-2015
    Saat
    18:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Raporda alt extremitelerle ilgili rahatsızlığın belirtilmesi gerekir heralde

Üye
    Mr. Aykut Avatarı

Gerçek Adı
    Aykut
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kral bende o konuda tam emin değilim oturan boğa ( Bülent abi) de bu soruya net cevap vermedi henüz raporda ne yazması gerektiği konusunda..

Üye
    bulutx Avatarı

Son Giriş
    22.05-2010
    Saat
    14:02
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben sol bacaktan engelliyim otomatik vites kullanır ibareli h sınıfı ehliyetim var ve takır takır mtv ödüyorum bunu nasıl düzeltcem nereye gidecem yardımcı olurmuusnuz

sırf bu sene 650 tl vergi ödedim ve yine vergi ayı geldi nolur acele cvp yazarsanız kime gitcem yolu yordamı nedir aracımı vergiden düşürmenin

Üye
    Mr. Aykut Avatarı

Gerçek Adı
    Aykut
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hiiç kimse kesin net cevap vermiyor ki oturanboğa açtığım konuyu siliyor misal

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12