Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bulut06 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2010
    Saat
    15:22
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bildiğiniz gibi %90 altında raporu olanlar bazı şartlar hariç ÖTV indirimiden yararlanamıyor bu oran çok fazla değilmi ? %70-80 alan bir insan çokmu sağlam oluyor? neden ayrım yapılıyor? bildiğiniz gibi %90 oranında rapor alan özürlü birisi ötv indiriminden yararlanıyor ve belirlediği kişiler aracı kullanabiliyor bence %90 çok katı bir oran indirilmesi gerektiğini düşünüyorum

Üye
    gursa Avatarı

Son Giriş
    22.05-2017
    Saat
    16:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

neden bu kanıdasın arkadasım acıklarmısın.zeten ayaklarında problem varsa otomatık vıtes ve ozel donanımlı arac kullanabılır raporu alırsın ve aracını alabılısın.senın ozurun ne kı alamıyorsun.bıraz acsana.

Üye
    bulut06 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet arkadaşlar %80 oranında raporum var ama ben ÖTV indiriminden yararlanamıyorum %90 şartmış bu oranın düşürülmesini istiyoruz ayrımcılık yapılmasını istemiyoruz şart koşulan oran çok fazladır bende hayatımda bir kere olsun insan gibi yaşamak istiyorum 3 kuruş param var sıfır fiyatı uygun bir araç alıp binmek istiyoruz çocuğum ihtiyaçlarıma koşuştururken yorulmasın işlerimi çabuk halletsin istiyorum bizi gezdirsin insan içine çıkartsın farklı yerlere götürsün istiyoruz bizde yaşamak istiyoruz ve ömrümüzde bir defada olsa temiz bir arabaya binmek istiyoruz çok şeymi istiyoruz ?

Üye
    Mr. Aykut Avatarı

Gerçek Adı
    Aykut
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    10:22
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim bildiğim ötv indiriminden faydalanma yüzdesi ( %40 ) %90 ne zaman olmuş arkadaş

Üye
    çaklili Avatarı

Gerçek Adı
    Bilal
    Son Giriş
    25.02-2017
    Saat
    14:03
    Yaşadığı Yer
    Rize
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aracı siz kullanacaksanız engel oranının önemi yok. eğer siz değilde eşiniz, oğlunuz kullanacaksa maalesef %90 üstünde olmalı genelgeye göre.. maalesef böyle...

Üye
    bulut06 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arabayı benim kullanma şansım maalesef yok ailemden bir kişinin kullanabileceği şekilde otomobil sahibi olmak istiyorum fakat %80 de kaldım yani sadece 10 puan fark ile yararlanamıyorum adaletsizliğin bu kadarınada pes doğrusu
    inşallah %90 oranı düşürülür zaten bu oran çok yüsek