Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ormancı177 Avatarı

Gerçek Adı
    kemal çamlıd
    Son Giriş
    19.01-2017
    Saat
    01:24
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyide doktor vermiyo sana uyğunu bu diyor. canım çıktı zaten bu raporu alana kadar gittim ehliyetimi aldım [H] sınıfı ibarede de özel tertibatlı otomobil yazıyor işim tam oldu derken şimdi birdaha rapor almam gerekliymiş gittim hasteneye durumumu anlattım bu sefer olmaz diyolar e kardeşim ben bu ehliyetle ne kullanacağım doktara anlattım bu ehliyette otamatik vites li araç yazması gerkliymiş dedim adam bana olurmu öyle saçmalık diyor
    BEN ÇÖZÜMÜ BULDUM İKİ TANE AT ALACAM AT ARABASI YAPACAM ÇIKACAM TRAFİĞE YOK BAŞKA ÇARESİ

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Ormancı, At almadan önce şurayı da oku istersen : http://www.engelliler.biz/forum/ozel...u-olanlar.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    baykay67 Avatarı

Son Giriş
    24.02-2014
    Saat
    00:56
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim sol kol ekstremite h sınıfı ehliyetimde özel tertibatlı araç veye otomatik vites araç kullanır diye bir ibare yok ehliyet alırken sürücü kursunun beni gönderdiği zonguldak eğitim ve araştırma fakültesinden aldığım raporda özel tertibatlı araç kullanır yazıyor.şimdi ben gidicem bayiye ötv istisnali araba almaya beni tekrar hastaneye yönlendirecekler .hastanede sen sol kol sakatsın otomatik vitesli araç kullanabilirsin dicekler .otomatik vitesde özel tertibatten sayılmayacağı için sap gibi evin yolunu tutacağız . bu böyle değilmi oturan boğa arkadaşım.?

sol kol içinde otomatik vites özel tertibat sayılıp ötv den faydalanabiliniyormu

Üye
    mehmetselcuk Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara,Bonn
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar bende yurtdışından araba getirtmeyi düşünüyorum türkiyede ötv-kdv den faydalamadığım için bülentabi anladığım kadarıyla tertibatı ankara naklihane belirliyor!fakat benim ehliyettede h sınıfı yazıyor ama hiç bir ibare yok!!!

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

- Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ZAFER1979 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:58
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    6

alan var ötv indirimli nasıl almış bilmiyorum ama raporunda özel tertibatlı araç kullanır ibaresi var ayrıca h sınıfı ehliyet alır ibareside var. fakat aldığı araçta hiçbir tertibat yok sadece otomatik vitesli. aldığı bayi herşeyi halletmiş vede kesinlikle ötv ödememiş.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Sol kolundan değil sol bacağından sakatlığı vardır...

Üye
    ZAFER1979 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:58
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    6

bacağında bişey yok sadece kolunda var sorun.

Üye
    mehmetselcuk Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara,Bonn
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bülent abi bu konuda nereye şikayetlerimizi bildirebiliriz???ne yapmamız gerekir???birde duyduğuma göre gündemde yeni yıldan sonra yurtdışından getirilen araçlara 3 yaş sınırı kalkcakmış 10 YAŞ sınırı gelcekmiş bunu mecliste olan bir milletvekili bir tanıdığıma söylemiş inşaAllah doğrudur ve gerçekten gündeme gelir ! ben biraz sabırsızlanıyorum yani yurtdışından getirmek istiyorum binevi yani 2009 yılını kaçırmak istemiyorum...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12