Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ormancı177 Avatarı

Gerçek Adı
    kemal çamlıd
    Son Giriş
    19.01-2017
    Saat
    01:24
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar iyi akşamlar

Benim bir sorum olcak. H sınıfı ehliyetim var. özel tertibatlı otomobil yazıyor ibarede...
    ben ikinci el bir otomatik vitesli bir araç almak ve buna özel tetibat taktırmak istiyorum. ötv mtv sorun değil. ama yine de rapor almak zorunda mıyım.
    tekrar bir takipçiye versem bu işlime halldebilir mi acaba
    özrim sol elimde parmak eksikliği var yani ampüte

nasıl bir yol izlemem gerekli

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Araca özel donanım takılacaksa, sağlık kurulu raporu şart. İster vergi istisnası ile satın alınsın ister vergisi ödenerek...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ormancı177 Avatarı

Gerçek Adı
    kemal çamlıd
    Son Giriş
    19.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şimdi ben bir honda civik aldım 2008 otamatik vitesli eşim üzerine yaptım aracı şimdi sağlık raporu aldıktan sonra from da okuduğum üzere makine müh odasına ğidip o rapora ğöre aparat yaptırıyorum ondan sonra emliyette ğidip pilaka işlemi için başvuruyorum yol bu demi

acaba benim kullanacak olduğum araca nasol bir aparat takarlar sol el ampute

Üye
    SoN_sAvAşÇı Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    22:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar simdi benim h ehliyetim engelli bir arkadaşdan otomatik aaraba alsam rapora gerek varmı

Üye
    ALİ YÜCE Avatarı

Gerçek Adı
    Ali Yüce
    Son Giriş
    13.03-2017
    Saat
    21:26
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Malesef evet. Yani rapora ihtiyaç var.

Üye
    ormancı177 Avatarı

Gerçek Adı
    kemal çamlıd
    Son Giriş
    19.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Iyi ğünler arkadaşlar benim bir sorum olacak ben sol el ampüte sağ el 4,5, parmaklar yok h sınıfı ehliyetim var.ehliyeetimdeki ibare:özel tertibatlı otomobil yazıyor.araç almak istiyorum yanlız antalya devlet hastenesi bana rapor vermedi.bu raporu başka nereden alabilirim ayriyetten konya devlet hastanesi veriyormuş.ben oraya ğitsem bu raporu alabilirmiyim bir yardımcı olabilirmisiniz.mail: tinay___kemal@hotmail.com

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Antalya'daki hastane neden rapor vermedi? Ne dediler?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...