Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    obbadi Avatarı

Son Giriş
    18.03-2010
    Saat
    21:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar bilgilerinize sunmak istedim benim özrüm ellerimden h sınıfı ehliyet aldım ve de ehliyette herhangi bir işaret yok sadece sınıf h olarak geciyor
    su anda araba almak istesem yeni bir rapor daha mı almam gerekecek yoksa ehliyet yeterli mi vede sakat isareti olmayan bir arabayı kullanabilir miyim zaten kullanıyorum da broadway 99 her hangi bir sakıncası var mı bilmiyorum

arkadaslar cevaplarsanız sevinirim tesekkurler

Üye
    ertanx Avatarı

Gerçek Adı
    Ertan
    Son Giriş
    31.07-2017
    Saat
    21:22
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım seninle aynı durumdayım. h sınıfı ehliyetim var ve bunu alırken akılksızlık ettim ve rapora nasıl tadilat lı araç olması gerektirdiği belirttirmedim. şimdi araç satın aldımve emniyet aracın plakasının engelli olması için tadilat projesi istemekte tadilat projesi için de özel tertibatlı araç raporu lazım...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    946
    Verilen Beğeniler
    1.237

Araç alımında yeni rapor şart.
    Araba kullanmak için özel donanıma ihtiyaç duyuyor musunuz? Sürücü belgesi için aldığınız raporda nasıl bir ibare vardı?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    obbadi Avatarı

Son Giriş
    18.03-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aslında normal bir aracı kullana biliyorum bana nasıl bir ozel tertibat verirler onuda bilmiyorum galiba otomatik vites aldıgım rapordada h sınıfı ehliyet alabilir yazıyor vede her iki eldeki özür grubunu yazıyor bunun dısında herhangi bir ibare yok tesekkur ederim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    946
    Verilen Beğeniler
    1.237

Başınızın ağrımaması için "hiç bir özel donanıma ihtiyaç duymaksızın otomatik vitese sahip otomobil kullanır" vb. bir ibare olması çok yararlı olurdu. Yani böyle bir rapor alıp bu raporu emniyet müdürlüğüne teslim etmeniz sizi kanun karşısında çok rahatlatır... O zaman otomatik vitese sahip tüm otomobilleri rahatça kullanabilirsiniz...

Bu haliyle, yani hiç bir ibare bulunmayan ehliyetle olası bir hukuk sürecinde mağdur edilirsiniz.

Not: Ellerinizde hareket kısıtlılığı dediğiniz için otomatik vites dedim...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    obbadi Avatarı

Son Giriş
    18.03-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet haklısınız ama bizim devlet hastaneleri malum biz birsey bilmiyoruz onlarda bizi aydınlatmıyor şimdi ben tekrardan rapor alacagım hastane kazanacak doner sermaye keske daha onceden arastırsaydım bu işleri

peki otomatik degil de manual vitesli bir arabayı kullana bilir miyim yada kullanmam için illaki b sınıfı mı olması lazım ehliyetin
    bir de b sınıfı ehiliyet alıp ta otomatik vitesli arac kullanabilir ibaresi boylece plakada herhangi bir işaret olmaması mumkun mu

tesekkur ederim