Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    seeyoulater Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    15:00
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    YA bn de hala karar veremedım ne yapsamm (

Üye
    sasel78 Avatarı

Son Giriş
    08.09-2015
    Saat
    21:42
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

B sınıfı alabiliyorsan bunu al derim.istediğin arabayı kullanırsın.al sat işi de kolay olur.maddi durumun az ise istediğin bir 2. El otoyu satın alabilirsin.zaten sol ayak özürlülerde özel terdibatlı araç kullanabilir raporu vermezler.sağ ayak olmuş olsaydı bu raporu alırdınız ve 0 otoyu %37 ötv indirimiyle alabilirdin.tek avantajı bu .birde h sınıfında botor taşıt vergisi ödenmiyor.bu iki avantajın dışında h sınıfı ehliiyetin hiçbir faydası yok.bu yüzden b sınıfı alabiliyorsan hiç vakit kaybetmeden sürücü kursuna başvur.çünkü 2 ya da 3 ay sonra yeni sürücü kursu kanunu devreye girerse b sınıfı da h sınıfı ehliyet te almak çok zorlaşacak.benim görüşüm bu takdir sizin kardeşim çok iyi düşünün .

Sayın gecekuşu5.karseşim zaten hastane heyeti b sınıfı ehliyet alabilecek kişiye h ehliyeti alabilir raporu vereceği ihtimali çok düşük.hatta hiç yok.ama normal düz vites arabayı kullanabiliyorsan b sınıfı ehliyet al derim.bir önceki mesajımda nedenini yazdım.saygılar.allah hayırlısını nasip etsin

Üye
    seeyoulater Avatarı

Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    15:00
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    TSK ederim cok acıklayıcı olmuş gercekten zaten kursa kayıt oldum suan için sadece merk ettım hangısı dogru olur dıye kurs da dedı bana B verırleer sana zaten yıne de emn olmak için buı konuya degındım sasel tskler

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12