Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hakkimuratli Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Muratlı
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    15:36
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba nasılsınz iyimsiinz Nesibe hanım allah sabır versin size gerçekten sabırlı biriymişsinz malüm ülkemizin hali bu. bendede %92 engel raporum var sürekli raporum olduğu halde işe başladım çalışmaya erken emeklilik için vergi indiriminden faydalanayım dedim 2 yıllık raporu kabul etmedi tekrar hastaneye gittim heyete rezillik diz boyuydu.. delirmemk elde değil .. hastanelere git ankarada h ehliyeti için hangi hastane rapor veriyor öğren bir bence o hastanelerdide dene bence öyle birşeyki bütün bilgisizler bir yerde toplanıyor ve onlara raslamışsın inş sorun olmaz senin için bundan sonra

Üye
    nasibegül Avatarı

Gerçek Adı
    Nasibe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

ya engelliysen herşey engel işte örenkleri biziz önüme taş koymayan bir allahın kuluna rastlamadım neye başvurduysam

Üye
    sb-sn Avatarı

Gerçek Adı
    SmhGwz
    Son Giriş
    20.07-2012
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bakseh memura sen nasıl gezdirmiyormuş trafikte adamın aklını alırlar öyle boş beleş kişilere pabuç bırakmayın alın istediğiniz ehliyeti ve ona uygun aracla trafikte gezin kimse bişey diyemez..

Üye
    zaferdağ Avatarı

Gerçek Adı
    zafer dağ
    Son Giriş
    12.11-2015
    Saat
    11:19
    Yaşadığı Yer
    manavgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

devlet hastanesinden kurul raporu alacaksınız. Özel hastaneler o raporu veremez. Raporunuzda sadece ÖTV'den yararlanmak istiyorsanız "otomatik vites araç kullanabilir"; ehliyet de almak istiyorsanız "H" Sınıfı ehliyet alabilir ibaresi bulunacak. Kolay gelsin.

Üye
    sb-sn Avatarı

Gerçek Adı
    SmhGwz
    Son Giriş
    20.07-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

h sınıfı ehliyetiniz varmı? yoksa B mi?
    yada rahatsızlığınaza özel rapor alıp ehliyeti alırken ilgili emneytte uygun ehliyet verildimi?
    yada şöyle diyim bende skoyloz var ilk doktor sana ehliyet vöermezler dedi çaktım gittim emniiyetine ortapedi doktoruna hepsine sordum araç kullanmaya bı engelim olmadığı için B sınıfı ehliyetim var ve hatta gel yasın tutunca E bile yazaraım dedi ; emniyette bi dünya polisle konuştum ve eğer aracı kullanmak icin bi gerekli aksesuar gerekmediği sürece B sınıfı eğer oöel aksesuar gerekiyorsa H sınıfı ehliyet ve buna özel araç veriler gidin galeriye size özel aracı uydurup size teslim ederik rahat rahat geziyorsun.
    he ceza işide ben hiç ehliyetsizkende geziyordum ama bi defe trafikten bi abi geldi bak şuan bişey olmz ama bi kaza yaparsan ilk ordan başlarlar ilk suçlu olursun dedi okul fln bitsin alacam dedim ve b sınınfı aldım
    dahada ceza fln yemedim eğer zamanında iyi araştırırsanız ve bi memura değil iyi bilen birilerinden öğrennin ki kimseden ceza yemeyesin

Üye
    nasibegül Avatarı

Gerçek Adı
    Nasibe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

trafikteki polislerdn biri ehliyetini dğiştirme yeniden rapor al dosyana koyum yeter diyo ama diğer arkadaşı ehliyetine otomatik viset ekletmezsen aracını çektirim diyo biri baban abin de kullanır sennki otomatik diyo diğeri hayır asla senden başkası kullanamaz diyo ya bunları hepsi birbirinden farklı konuşuyo Allah bildiği gibi yapsın nediim

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Süper bir yurdum bürokrasi hikayesi olmuş

Fırçayı yiyince işgüzar memur kafayı size takmış..
    Valla bu işgüzar işi gücü bırakır sizle uğraşır.

Bu ülkede üniformayı giyen devlet oluyor.
    Bekçisi bile devlet olmuyormu K. Sunal boşamı çekmiş o filmleri...

Üye
    PARAPLEJI 27 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    08:53
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Nasibe hanım yeni aldığın raporu ehliyet dosyana koymaları yeterli. ehliyete işletmene hiç gerek yok. benim de ehliyetime işlenmemiş. hatta polis memuruna sordum ve bana dediki ehliyet yazı tahtası deil. önemli olan dosyandır dedi. o gerizekalı polis de aracını çekemez. ben yılların şoförü olarak trafik kanunu çok iyi bilirim. trafik polisi seni çevirdiğinde ehliyetini sorgulama yapar. sorgulamada ehliyet dosyasına koyduğun yeni rapor meydana çıkar. aracını da bağlatamaz. onun için ehliyetine de hiç bir ibare ekletme..

Üye
    sb-sn Avatarı

Gerçek Adı
    SmhGwz
    Son Giriş
    20.07-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hanım efendi babanız abiniz kullanabılır ama arkadaşınız kullanamaz. kan bağı olmayanlar yanı.

Üye
    nasibegül Avatarı

Gerçek Adı
    Nasibe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım kullanmasada olur zaten babamın da işini görsün yeter ya benim bildiğimde öyle yani dün emniyet müdür yardımcısıda dedi bu kız dedi allah korusun sağ bacağında da sakatlık yaşasa her defasında gidip ehliyetmi değiştirecek dedi bana dosyamdaki raporumu vermiyorlar git hastaneye h sınıfı sürücü olabileceğine dair rapor al gel diye diretti nuh dedi peygamber demi doktorlarda sen almışsın ehliyete başvururken aynı raporu 2. kez ben vermem diyo haklı olarak h sınıfı sürücü olur diye raporumu ben ehliyetim alrken onlara teslim ettim bana nasıl kafayı taktı özellikle bitanesi görmeniz lazımdı ya ben nedersem adam hep tersini konuşuyo bide bi suratı var öyle bir asıkki görenin işi ters gider aynı odada 3 memur üçüde birbirinden farklı cevaplar verdi aynı soruya ya bu engelli olmak hiç zor değil ama bu insanlar niye uğraşır bu engellilerle anlamadım gitti.

sb-sn;
    ben hepsini hallettim arkadaşım sorun memurlarda
    bu aşamaları ben geçeli çok oldu

hakko.0101;
    amin

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Memleketin haline bak ya yok böyle bir bürokrasi ve insanlık .........

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    03:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Nasibe, sana "yakalarsam ceza keserim" diyen görevliyi valiliğe şikayet et.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hakkimuratli Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Muratlı
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    15:36
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Amin )

Üye
    nasibegül Avatarı

Gerçek Adı
    Nasibe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OturanBoğa Mesajı Gör
    Nasibe, sana "yakalarsam ceza keserim" diyen görevliyi valiliğe şikayet et.
    bülent bey sizden bir şey rica ediyorum bana tescil yapmak zorunda olduğu halde benm bilgisizliğimden yaralanıp bana tesciil yapmayan memur hala aynı tavrını srdüryor sol bacak engellilerin ailelerinin de araçlarını kullanabildiklerini okumuştum birde ehliyetimi değiştirmem otomatik vites yazdırmam gerçekten gerekiyormu o yasa hakkında bilgiye sahipseniz bana link verebilirmisniz eğer o memur benmle uğraşmak adına bana bukadar eziyeti çektirdiyse bunu asla onun yanına bırakmıycam lütfen bana sol bacak engellileri ile ilgili yasanın linkini verirmisinz.

Üye
    nasibegül Avatarı

Gerçek Adı
    Nasibe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selam, otomatik vitesli engelli otomu 1. dereceden yakınlarım kullanabiliyor mu bilgisi olan var mı.

Sayfa 5 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon