Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ademkizilkula Avatarı

Son Giriş
    29.04-2015
    Saat
    22:57
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var yardım ederseniz çok sevinirim...
    benim arkadaşım h sınıfı ehliyet aldı ve sonra hastahenden raporda aldı araba almak için ve ankaraya gidip heyete girecek ordan da raporu alırsa arabayı yurt dışından getirecek
    o yüzden ankaraya gitmeden ek bir evraktır dosya falan hazırlaması gerekiyor mu ve taahhütname nasıl olacak ve onu konyada hazırlayıp götürse olur mu ve aracın cinsi ve modelini yazması şart mı...
    ve aracı hibe edecek kişi hibe sırasında işi çok sürer mi yani vaktini çok alır mı

cevaplarınızı bakliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler...

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:20
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    yurt dışından araç getirmiş biri olarak size bazı tavsiyeler
    ankara nakilhane müd eksik evrak ile kesinlikle gitmeyin terededütsüz geri çeviriyorlar
    hibe yolu ile işlemelr nasıl oluyor onu tam bilmiyorum ben satınalma yolu ile getirmistim
    şimdi yeni yasa ile 3 yaşını geçmemiş araç getirtebiliyorsunuz bunuda biliyorsunuzdur sanırım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...