Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    GİRESUNLUALİ Avatarı

Gerçek Adı
    CUMALİ GENÇDOĞAN
    Son Giriş
    28.04-2010
    Saat
    19:02
    Yaşadığı Yer
    Adana / Yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Elden tertibatlı MERSEDES VANEO almak istiyorum
    yardımcı olur musunuz bana lütfen.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    GİRESUNLUALİ Avatarı

Gerçek Adı
    CUMALİ GENÇDOĞAN
    Son Giriş
    28.04-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana / Yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şu anda kullandığım araç Opel Kadett, 5 yılı doldurduğum için bunu satıp, kendi başıma sandalyemden inmeden binip inebileceğim bir araç almayı düşünüyorum.Bu yüzden Vaneo uygun gibi geldi bana.Şu anda kullandığım araç otomotik vitesli.H Sınıfı ehliyetimdede Otomotik araç kullanabilir ibaresi var.Vaneo da triptonik vites seçeneği var. Bu ehliyetimle kullanabilir miyim.

Ayrıca gümrüksüz almam için 1600 motoru geçmemesi gerek değil mi...Ayrıca bu tip aracı olup satmak isteyen arkadaşlarla tanışmak istiyorum.

Üye
    alperencsm Avatarı

Son Giriş
    13.01-2014
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    mersin - bozyazı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben bu işlerden pek anlamamda naçizane fikrimi söylemek isdedim...

"kendi başıma sandalyemden inmeden binip inebileceğim bir araç almayı düşünüyorum" demişsiniz, ama vaneo ya böyle bir şey uygulamak vaneonun mini-van oluşundan ötürü biraz zor olduğunu düşünüyorum.... fakat viano gibi veya vw transporter gibi minübüs kasalı araçlara kapıya engelli çıkabilmesi için lift yapdırılıp söför koltuğu iptal edilerek söylediğinizi yapabilirsiniz sanki...

örnek bir engelli araç lifti uygulası, linki inceleyebilirsiniz..
    http://www.ozgurbedenler.com/tekerle...66&/kaset_lift

Üye
    GİRESUNLUALİ Avatarı

Gerçek Adı
    CUMALİ GENÇDOĞAN
    Son Giriş
    28.04-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana / Yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkür ederim alperen tam düşündüğüm Araçlar bunlar işte.Ama bana biraz pahalı gelir bunlar.Daha ufak olsun motor hacmide ufak olsun yakıttan tasarruf için diye düşünüyorum Vaneo yu bu yüzden tercih ediyorum ama oda pahalıymış.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Otomobil için 1600 cc motor sınırlaması var, minibüsler için bu sınır 2500 cc'dir.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    alperencsm Avatarı

Son Giriş
    13.01-2014
    Saat
    15:26
    Yaşadığı Yer
    mersin - bozyazı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bakıldığı zaman gösterdiğim lift vaneo ya da uygulanabilir gözüküor, fakat, arac ile çıkıldığı zaman sürücü koltuğuna geçebilmek için baya bi yer açmak lazım.... siz bineceğiniz zaman, arka koltuk bir bütün olarak, bagaja doğru kaydırılabilirse, yer kaybetmeden binebilirsiniz sankii... uygulanabilirliğini veya pratikliğini bilmiorumm...

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:35
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OturanBoğa Mesajı Gör
    Otomobil için 1600 cc motor sınırlaması var, minibüsler için bu sınır 2500 cc'dir.
    kendi araclarını kullanabilen H sınıfı ehliyetli suruculer minibus alabiliyor mu bulent?
    ben sadece cervical seviyesinde kendi kullanamayıp yakınları kullananlar minibus alabiliyor zannediyordum??
    yoksa bende H sınıfı ehliyetimle 2500 cc"e kadar otm arac alabilirmiyim minibus yada kamyonet??