Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nevzat Avatarı

Son Giriş
    06.09-2012
    Saat
    21:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    (1)merhaba arkadaşlar benim iki kızım zihinsel biri 18 yaş rapaorda %50 diyeri 16 yaş rapor %71 bu raporla ben vergiden indirimli araç alabilirmiyim biligisi olan arkadaşar varmı özelikle oturan boğa sizden biligi bekliyorum şimdiden teşekürler

(2)evde bakım üçreti alan biri başka bir şehire taşınırsa ne gibi işlem yapmalıdır bunun bi sakıncası varmıdır teşekürler

Üye
    BaY_Cin Avatarı

Gerçek Adı
    DeVRim
    Son Giriş
    08.03-2015
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    Buralardan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nevzat;

1 - Maalesef bu oranlarla araç alıp kendiniz kullanamazsınız . . Şoför tayin edebilmek için yani kızınız adına alıp sizin kullanabilmeniz için özür derecesinin %90 olması gerek . .

2 - Bağlı bulunduğunuz Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne yeni ikamet adresinizi bildireceksiniz ve dosyanız yeni ikamet adresinizin bağlı bulunduğu Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne gönderilecek en geç 15 gün içinde adres değişikliğinizi bildirmek zorundasınız aksi halde ücretiniz kesilir . .

Üye
    nevzat Avatarı

Son Giriş
    06.09-2012
    Saat
    21:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    verdiğiniz bilgiler için hepinize teşekürler