Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    suataktas Avatarı

Son Giriş
    09.03-2010
    Saat
    00:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar
    ben aranıza yeni katıldım her şey gönlünüzce olsun

benim bir sorum var yardımlarınızı bekliyorum ben transversmiyelit ve kronik hepatit b karaciğer sirozu hastasıyım. transversmiyelıt demek sinir ve kas hastalığı ile alakalı yani her iki bacağımda güçsüzlük uyuşma var. iki koltuk değneği ile zor yürüyorum.
    sol ayak bilğim hiç oynamıyor ve sol bacağımı kaldıramıyorum. sağ bacak ise kalça dizaltı ayakda uyuşma var hareket ettirdikce sağ ayağımı hissetmiyorum

sorum şu yurtdışından 1600cc araç alabilir miyim alabilirsem ne yapmam lazım

lütfen yardımcı olun teşekkür ederim

Üye
    suataktas Avatarı

Son Giriş
    09.03-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent bey ve bu konuda bana yardımcı olacak diğer arkadaşların lütfen cevaplarınızı bekliyorum saygılar.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

"gaz fren elle kumandalı özel donanımlı özel donanımlı araç kullanır" ibareli rapor alırsanız evet, yurt dışından da yurt içinden de otomobil alabilirsiniz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    suataktas Avatarı

Son Giriş
    09.03-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağolun gaz ve fren aparatlarını ele yaptırdıktan sonra devriyaj problemi var 1-özel donanımlı araç kullanır raporu alınca otomatik vites sorun olurmu gümrükde veya nakilhanede 2-aracın gaz fren aparatını yurtdışındamı yoksa nakilhaneye götürüncemi yapılacak 3-aracı getiren kişinin yapacaği sadece aracı bana hibemi edecek yoksa işi uzunmu sürer biraz detaylara girerseniz sevinirim teşekkür ederim allah yar ve yardımcınız olsun .-

Üye
    suataktas Avatarı

Son Giriş
    09.03-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cevabinıza teşekkür ederim özel donanımlı araç kullanır raporu alırsak yurtdışından otomatik vites araç alabilirmiyim. gümrük veya nakilhanede-ankarada-problem olurmu. aracı hibe edecek kişi aracı hibe ettikden sonra başka işi varmı. gaz ve fren aparatını turtdışındamı yoksa buradamı yaptıracağız. eğer biraz daha detaylı bilgi verirseniz sevinirim ALLAH TAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    suataktas Avatarı

Son Giriş
    09.03-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkürler bülent bey yalnız teminat yatıman gerek deniyor aracı getiren akrabam bana bağış yapsadamı bu teminatı yatıracağız