Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tuncay_49 Avatarı

Son Giriş
    19.12-2009
    Saat
    00:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mrb arkadaşlar yardımcı olurmuusnuz şimdeden tşkler.

benim annem böbrek yetmezliğinden preton hastası %90 raporlu. bi araba alacamm. annemim kulanamıyor vasi evrağı istediler ben de mürcaat ettim adliyeye haftaya gel dediler. ben vasi evrağını aldıktan sonra ne yapabilirim. ki biz dört kardeş ve babam 5 kişi kullanabiliriz
    bide kısmet olurda alırsak annem olmadan aracı il dışına türkiye içinde başka şehirlere götürebilir miyiz

vasi niçin yapıyorlar sebep ne acaba arkadaşlar daha yolun başındayım lütfen hiç bişeyde bi bilgim yok bu konularda herkes bişey anlatıyor kafam allak bullak olmuş vaz mı geçeyim zaten 15 milyarı zar zor bir aray getirdim avantaşlı olur mu

kendinize iyi bakın

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Vasi kararı da neymiş yahu! Hey allahım, her gün yeni bir şeyler yumurtlamasalar olmaz! Yani "daha kötüsü olmaz" demeye kalmadan daha kötüsünü ağzımıza tıkıyorlar bu memurlar!

Kim istedi vasi kararını? Yok böyle bir şey, sakın almayın.
    Aracı kimlerin kullanabileceği, rapora işleteceğiniz ibareye bağlı: http://www.engelliler.biz/forum/ozel...tml#post404773

Araçta annenizin olması şartı söz konusu değil.

%90 ve üzeri rapor alırsanız, ÖTV ve MTV istisnasından yararlanabilirsiniz. Başka hiç bir şart yok.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    tuncay_49 Avatarı

Son Giriş
    19.12-2009
    Saat
    00:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tşkler araçla hertarafa gidebilirmiyim annem olmadan vasi kararınıda bayii istedi mahkemeye verdik bakalım perşembe belli olcak herkes bişeyler diyor ne yapacağımızı karıştırıyoruz kimlarin kullanacağını notermi belirliyor trafikmi kim belirler tşk

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Yok böyle bir şey... Kesinlikle annenize büyük haksızlık yapmış olursunuz vasi kararı çıkartmakla. Oy kullanmaktan tutun da, hukuki tüm haklarını yok etmiş olursunuz.
    Araç alımında vasi kararı söz konusu değildir. Nokta.
    Siz sadece ileride doğabilecek hukuki ve cezai sorumlulukları kabul ettiğinize dair noterden taahhütname vereceksiniz o kadar.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    taytıs Avatarı

Gerçek Adı
    Tayfun
    Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    14:30
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet bu vasii kararını ben araba alırkende istemişlerdi
    Adamı dövecektim orada
    bana diyor ki babana vasii vereceksin
    yuh dedim ya sensin vasiilik dedim
    Ben adamla pazarlık yapıyorum adam benden vasii istiyor..

Zaten vasii veremeleri için aklı melekeleri yada imza atmak için falan ellerini (boyun aşağısı felc) kullanamamalı
    adam bakacak neden ben buna
    vasii vereyim ki demez mi

saygılarımla canlar
    TayTIS

Üye
    feza33 Avatarı

Son Giriş
    06.07-2014
    Saat
    22:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    akıl zayıflığı olan kişiler için VASİ OLMAK ŞARTTIR