Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fısıltı33 Avatarı

Gerçek Adı
    nehir
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben iki koltuk değneğiyle yürüyorum. sol kolumdan yıllar önce ameliyat olmuştum ama kolumu kullanabiliyorum.
    sağ kol normal ve araba kullanmak konusunda kendime güveniyorum
    büyük umutlarla mersin devlet hastanesine başvurdum H sınıfı ehliyet için, ortopedi ve fiziktedavi olumlu konuşmasına rağmen heyetten sonra olumsuz rapor aldım..
    heyete grdiğimde kurul başkanı sen mii ehliyet alacan dye küçümseyerek konuştu ve o anda anladım zaten vermeyeceklerini ve benden rapor için 200 tl para istediler bnde vermem deyince sosyl hizm yolladı ve ssk lı olunca para vermeme gerek kalmadı...
    olumsuz raporun fotokopisini sosyal hizm.götür ver dediler ben napcamı şaşrdım götürsem versem kayıtlara grcek ve birdaha rapor alma şansım olur mu yada vermesem bu 200 tl yi ben mi vericem

kafam çok KARIŞIK ARKADAŞLAR LÜTFEN AYDINLATIN BENİ...
    BİDE ÜNİVERSİTE HAST. VERİRMİ RAPORU? OFFF OFF BÖYLE SİSTEM OLMAZ OLSNNNN(

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Rapor evde kalsın. Bir yere vermene gerek yok. 6 ay sonra başka bir hastaneye yeniden başvur...

O edepsizlik yapan kurul başkanını da hiç üşenme ve BİMER'e şikayet et. Bir de şahit olsun... Uğraşsın dursun dangalak!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    fısıltı33 Avatarı

Gerçek Adı
    nehir
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ok tşkler