Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dragonsga Avatarı

Gerçek Adı
    sami
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    16:49
    Yaşadığı Yer
    kastamonu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benım b sınıfı ehlıyetım var bunu h sınıfı yapmak ıcın tekrar kursa gıtmem mı gerekıyo yoksa sadece raporla basvurup mu degsıtıercem?
    %80 özurlu raporum var

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    933
    Verilen Beğeniler
    1.223

H sınıfı ehliyet alabilmek için sağlık raporu alacak ve bir sürücü kursuna kayıt yaptıracaksınız. Kursta sadece direksiyon sınavına gireceksiniz.

Raporda sakatlığınıza uygun ibarelerin bulunmasına mutlaka dikkat edin.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Erol_2_Angel
    Misafir Üye
    Erol_2_Angel Avatarı

Ben hiçbir kursa gitmeden direk Bağcılardaki Ehliyeti aldığım yere gittim ve 1 saat içinde değiştirdiler 30 lira karşılığında. Yani kazadan önce varolan B ehliyetimi H yaptılar hepsi bu. ( Ben de % 80 engelliyim ). Raporunu yanına almayı unutma 2 resim ve 30 lira para

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    933
    Verilen Beğeniler
    1.223

Artık kursa gitmeden sürücü belgesinin sınıfını değiştirmek mümkün değil.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Erol_2_Angel
    Misafir Üye
    Erol_2_Angel Avatarı

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Değiştiğini bilmiyordum. Ben 2 sene önce değiştirdim ehliyetimi. Bilgi için teşekkür Bülent.