Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    esrarengizadam25 Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    21:09
    Yaşadığı Yer
    kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Saygıdeğer site arkadaşlarım; Öncelikle bu kardeşimiz ilk konuyu açtığı tarihteki kanuna göre sadece sol bacağındaki engelli olanlar salt otomatik vitesli araç alamıyorlardı.Tam tarihi hatırlamıyorum 1 yada 1,5 yıl önce yeni bir yasa çıktı ve artık alınabiliyor. Zaten oturan boğa nın gönderdiği linklerde herşey yazıyor. Aracın uygunluk belgesini bayi veriyor zaten.Ermana kardeşim otomatik veya triptonic vites aracı ötv siz satın alabilirsin şu an yürürlükte olan yasalara göre.

Üye
    ermana Avatarı

Gerçek Adı
    erman
    Son Giriş
    26.12-2016
    Saat
    18:05
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

bülent abi her türlü yasayı çıktı aldım götürdüm okuttumda kendi kitaplarından da açıp okudular ancak hala belge istiyorlar aracımın otomatik vites olduğunu dair. ben otomatik vites uygunluk belgesi vermek zorundamıyım değilmiyim zorundaysam nereden almalıyım?
    yeni araç alıcam 1 haftaya kadar ancak benim derdim şuanki aracım olan 2001 model aracıma ödediğim 2 senelik mtv yi geri almak. 2001 model aracıma reno bayisine gitsem uygunluk belgesi verebilirmi bana?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Aracın otomatik vitesli olduğuna dair belge nasıl verilir en küçük bir fikrim yok. Maliyede bu konuda direnen memurlar çok istiyorlarsa gelip araca bir baksınlar, olmaz mıymış!?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ermana Avatarı

Gerçek Adı
    erman
    Son Giriş
    26.12-2016
    Saat
    18:05
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    renault müşteri hizmetlerini aradım ve aracımın otomatik vites olduğuna dair uygunluk belgesinin gerekli olduğunu ilettim bilgilerimi aldılar ve kargo ile evrağı yolluyorlar 1-2 gün içerisinde elimde olacakmış.
    mecburen adamlar ne istiyorlarsa o belgeyi buluyoruz burada kanunlar değil saygı değer memurların şeflerin müdürlerin amirlerin kanununa uymak zorunda kalıyoruz.
    ilgilenen yardımcı olmaya çalışan herkeze teşekkürler.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12