Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    agalis Avatarı

Son Giriş
    09.01-2013
    Saat
    18:14
    Yaşadığı Yer
    Kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ya arkadaşlar sizden bir konuda fikirlerinizi bekliyorum :
    ben raporunda "sağ bacakta polie sekeli olan özel tertibatlı araç kullanabilir" ibaresi olan bir engelliyim. ben otomotik vitese değil de manuel vites alacağım bir arabaya aparat taktırmayı düşünüyorum.
    sonuçta bir aparat yardımıyla kullanabileceğimi biliyorum. Benim bu düşüncemde defterdarlık veya başka bir kurum sen manuel vites alamazsın otomatik alabilirsin diyen bir yer var mı.

Üye
    nurullah baytekin Avatarı

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

raporunda özeltertibatlı araç kullanabilir yazıyorsa hiç bir şekilde kimse sana otomatik veya manuel vitesli araç kullana bilirsin diyemez.ama raporda otomotik vites yazsa idi işin zordu .manuel vitesli aracına elle kullanılabilen şekilde gaz ve fren tertibatı takılabilir.debriyeji sol ayağınla kullanabileceğin için bir zorluk yaşamazsın.

Üye
    agalis Avatarı

Son Giriş
    09.01-2013
    Saat
    18:14
    Yaşadığı Yer
    Kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tşk ederim nurullah bey bende kafamda bu konuda tereddüt yaşadım aslın bu tereddütü bana ankara gittiğim bir otomobil bayisi yaşattı.bilginiz için teşekkür ederim.