Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aayineococuk Avatarı

Gerçek Adı
    Tufan
    Son Giriş
    18.09-2017
    Saat
    15:49
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam arkadaşlar acaba yurt dışından aracı getiren kişi ne kadar masraf yapacak bilgi verir misiniz lütfen
    teşekkürler şimdiden

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    942
    Verilen Beğeniler
    1.237

Maraf bir yana, o kadar prosedürlü bir iş ki (bkz: http://www.engelliler.biz/forum/ozel...er-burada.html), astarı yüzünden pahalıya geleceğinden eminim.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ilhami Avatarı

Son Giriş
    28.09-2009
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selma ben yurt dışından araç buldum ve onu hibe edecek kişiyide buldum bu aracın parasını ödedikten sonra bana hibe eden kişinin oradaki masrafı ve aracın buraya gelmesi ne kadarı bulur cevap alabir isem sevinirim...

Üye
    aykaram26 Avatarı

Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    11:29
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/polatlı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben geçen sene getirttim bu işi yapan çok kimsevar ama önemli olan saglam olması ben ank polatlıda oturuyorum samsundan buişi yapan kişilere getirttim çok memnunum buarkadaşın biri almanyada ikamet ediyo digeri samsunda arabayıbizzat kendiler görerek alıyorlar vede kendiler getirip teslim ediyorlar engellilerearaclar.com yada auto handel