Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hikmetkanli Avatarı

Gerçek Adı
    Hikmet
    Son Giriş
    08.06-2017
    Saat
    03:24
    Yaşadığı Yer
    izmir/karabağlar
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    *Makri*Bankalar ticari kuruluşlardır. Ve risk gördüğü ticareti yapmaz. Olayda da durumun bu olduğunu düşünüyorum.*
    Bankalar gibi ticari kurumların müşterilerine (tüzel yada reel kişilik)engellilik dolayısıyla kredi vermemek gibi bir lüksleri yok.Çünkü ticaret tarafların katılımıyla olur,ticari kurum ve kişilerin varoluş nedeni müşteridir,müşteri yoksa banka yada diğer ticari kurum yada kişilere ne ihtiyaç var ki?Risk;ödeme şartlarının düzensiz veya yetersiz olmasıyla ilgilidir.Ben ticari kurumlarla özellikle finans kurumlarıyla alış veriş yapanlarında,TC.kimlik no'larıyla zaten vergi mükellefi olmaları sebebiyle ticari taraf olduklarını düşünüyorum.Ayrıca bankaların karşısındaki müşteriyi yok sayarcasına,tek taraflı kararlarla işlem yapmasını eğer forum yönetimide uygun görürse,tartışma konusu olarak gündeme getirmek istiyorum.

Üye
    ş_i_f_a Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    11:21
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

devlet memuru,gayrimenkulu olan veya değişik şekillerde geliri olan engelli olun bakalım bankalar kredi veriyor mu,vermiyor mu? daha reşit dahi olmamış veya geliri sadece geçinmeye dahi yetmeyen engelli maaşı olan durumlarda banka neye güvenerek kredi verecek.

bu durumlarda devlet destekli,teminatlı gibi krediler olması lazım.engellinin barınması,ulaşımı gibi ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olmalı.

Üye
    caferulgen Avatarı

Son Giriş
    14.03-2016
    Saat
    16:47
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şifaya katılıyorum. şimdiye kadar çekmiş olduğum hiçbir kredide engelimden dolayı red gelmedi 2 sferde engelli aracı aldım kredi ile onlardada sorun yaşamadım. garantibankası- bahçeli şubesi/ankara koçfinans gimat yapıkredi bunlar engelli araçları için kredi çektiğm bankalar

Üye
    feyzademiralp Avatarı

Son Giriş
    11.02-2017
    Saat
    09:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    akbank veriyor engelli cocuk üzerine olacak arabaya sorun yok

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12