Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    istikamet_1 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    04.12-2009
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    balıkesir ayvalık
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar
    öncelikle bu siteyi yapan kişiye başarı dilemiyorum cünkü başarıyı elde etmiş olarak görüyorum başarısının devamını diliyorum inan bu siteyi bulunca ohhhh bir yerimiz dertleşecek sitemiz varmış dedim

şimdi sorum olacak tabi bu arada bilginizden istifade etmek için .efendim benim h sürücü belgem var. sol diz üstü amputeyim ve otomotik vites aracım var. ben normal ötv şu bundan indirim istemeden aldım doktor raporumdada el ayak sağlam h. sürücü belegesiyle otomotik vites kulanması uygundur yazıyor
    bunu da ehliyetime yazdırdım

gecen osmaniyede trafik komseri bir görevli olmaz deyip beni mahkemeye verdi ne olur sizce

şimdiden teşekkür ediyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Halt etmiş o polis memuru. Mahkemeye şuradaki bilgiler ışığında başvurun:
    http://www.engelliler.biz/forum/ozel...nilabilir.html

otomatikvitesliarac - Sol bacağım sakat, otomoatik vites için raporum var. Otomatik araç kullanamaz mıyım?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    istikamet_1 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    04.12-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir ayvalık
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet sayğı değer abim bu arada üzürlü logom yok plakamda onu sorun ediyor ben vergilerimi normal ödüyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Otomatik vitese sahip tüm araçları kullanabilirsiniz. Değil plakada damga bulunma zorunluluğu, aksine üzerinde damgalı plaka olmaması şart. Bunun aksi olursa esas suç işlemiş olursunuz.
    H sınıfı ehliyetinizde/dosyanızda "otomatik vitesli araç kullanır" yazıyorsa, yukarıda EGM yazısı çok net, otomatik vitese sahip tüm araçları kullanabilirsiniz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    istikamet_1 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    04.12-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir ayvalık
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben bu dertten müzderiptim inan bu haberi verdin bana dünyaları verdin çok tşk ederim sayın oturanBoğa üstadım

----------
    sayın oturanBoğa üstadım bu yazının metnini aslı olarak nerden bula bilirim ayvalıkta yaşıyorum ayvalık tırafik bölge amirliyinde olurmu tşk ederim

----------

sayın oturanBoğa üstadım sizin geniş bilginizden istifade etmek amacıyla bir şey daha sorasam çok soru sormuş olmam umarım: ben kendime protez yaptırmak istiyorum. adam akıllı bir yer yok mu? kac yerde yaptırdım beni tiksindirdiler!

Üye
    güllerdiyarı Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    13.10-2014
    Saat
    11:26
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım bu ve buna benzer sorunları ayvalıkta gazilerin rehabilitasyon merkezi var mutlaka biliyorsundur buradaki arkadaşların çoğu bu bilgilere sahiptir ,ayvalıkta olman sebebiyle bu yazıyı yazıyorum,saygılar

Üye
    istikamet_1 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    04.12-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir ayvalık
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet gazilerin bulunduğu yere çok yakınım ilgi ve verdiğiniz bilgi için çok tşk ederim güller diyarı kardeşim ordakiler umarım yardımçı olacaklardır

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yazının çıktısını buradan alabilirsiniz. YAzının en altında konuyla ilgili memurun iletişim bilgileri de var (Plis Memuru M. İncebeyaz 0312 412 20 69). Evrağın gerçekliğini soruşturmak isterse mahkeme ya da Ayvalık emniyeti, arayıp sorabilirler