Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Sema Avatarı

Gerçek Adı
    Sema
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    A.
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    17
    Blog Mesajları
    28

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    http://www.engelliler.biz/forum/ozel...kesiliyor.html O kadar sinir oluyorum ki bu duruma , Cumartesi günü dışarıda işim vardı . Sabah kargalar kahvaltısını etmeden Belediye Başkanının evinin önüne çarpık bir şekilde park ettim arabayı Polis amca şaşkın bir ifadeyle kafayı uzattı noluyo diye Ben de en sevimli halimi takınıp konuşmasına fırsat vermeden "Çok acil bir işim var da , 15 dk.ya geliyorum" dedim ve tüydüm Ama hala hıncımı almış değilim. İleriki günlerde farklı yöntemler de geliştiririm artık

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    59
    Blog Mesajları
    10

Şehribanu hocam ;
    arabamı aldığım ilk on gün içinde arabamı parka çekmişlerdi hayırlı olsun hediyesi, arabayı kurtarmak için gittiğimizde pek bir şirin davranmışlardı amcalar ama demekki trafiğe çıkınca canavarlaşıyolar ..

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:37
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    61
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Kalem ablam,
    kadınların çarpık parketmelerinin nedeni,beynimizdeki uzamsal-mekansal alanın gelişmediğinden kaynaklı.Aracı zihinsel olarak konumlandıramıyoruz..O nedenle 10 dakikada ancak araç parkediyoruz,ona da ceza geliyor
    Mac72,hayırlı olsun hediyesi de acilen gerçekleştirilmiş,az daha bekleseler olmaz mıydı acaba

----------

Buklem,yükses sele müzik dinlemenin cezası daha mı az ki hatalı park cezası kesmedi?
    Kafalarına göre yazıp çiziyorlar,onlara kolay gelsin,bize de bol para versin

Üye
    kocyigit Avatarı

Gerçek Adı
    Xxxxxxx
    Son Giriş
    11.11-2017
    Saat
    20:37
    Yaşadığı Yer
    Xxxyyy
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yasak yere park ettiğim için yazılan 88 TL cezaya 02/02/2015 tarihinde ilgili genelgeyi açıklayarak itiraz etmiştim. ara savunmada trafik şube mahkemeye fotoğraf yollamış.. tabi benim arabanın arkasından duraklanması ve park edilmesi yasak işareti görünüyor.. bir de bimere şikayet etmiştim, oradan gelen cevapta da aynen şöyle yazmışlardı, hatta kalın yazılar büyük harfe yazılıydı

Engelli vatandaşlarımız ve gazilerimizin araçlarını karayolu üzerinde 15 (onbeş) dakikayı geçmemek üzere park etmelerine trafik güvenliği açısından alınmış tedbirlere uymak ve araçlarının ön camına park kartı/gazi belgesi koymak koşulu ile izin verilecek, bu vatandaşlarımızın hareket güçlükleri dikkate alınarak, kendilerine daha hoşgörülü davranılacak, ayrıca yaya durumundaki engelli vatandaşlarımızın karşıdan karşıya geçişlerinde de gerekli yardım sağlanacaktır.

(Yani Türkçesi şu oluyor; 15 dakika duraklamak için durduğunuz yerde park yasağı varsa duramazsınız.)
    Bu durumda normal araçlar ile engelli aracı arasında ne fark kalıyor ki ?
    Şahsen ben buradan genelgenin göstermelik çıkarıldığını düşünüyorum.

Bugün mahkemeden kesin karar geldi.
    İtirazım reddedilmiş.
    2918 sayılı kanunda özürlüler için özel bir düzenleme bulunmamaktaymış da mış mış.
    9 TL tebligat ücretini de benden tahsil edeceklermiş de falan...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12