TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    suskun62 Avatarı

Gerçek Adı
    hüseyin
    Son Giriş
    19.06-2022
    Saat
    03:41
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/esenyurt
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    1-İlk önce tertibat sökülmeli ve söküldüğüne dair evrak gerekmekte.
    ilk tertibatımı aracıma takan yere götürdüm. 450 tl ücret ödedim ve tertibatın söküldüğüne dair evrak verdiler bana. istanbul avrupada (https://sayaroto.net/)

2- Tertibat belgesini aldıktan sonra kimse size randevu almadıysa tse'ye siz kendiniz bu adresten randevu alabilirsiniz. 500 tl civarıda tse'ye ödüyorsunuz https://randevu.tse.org.tr/randevu/Default.aspx

tse'ye gittikten sonra 1 dk sürüyor işlemleriniz zaten ve elinizdeki kağıdı (tertibatın söküldüğüne dair 1.madde) imzalayıp size veriyorlar

3-Noter - Elinizdeki TSE onaylı tertibat söküm belgesi ve ruhsatınızla notere gidin. (eğer plakalarınızda engelli işareti varsa plakalarıda söküp götürün)

noter size yeni ruhsat verecek ve işlem bitmiş olacak. Notere 293 tl ödüyorsunuz.

Vergi dairesine gitmiyorsunuz - trafik şube'ye gitmiyorsunuz - Aracı genel muayaneye yani tüvtürke götürmeyin eski muayaneniz geçerli.

Her noterlik bu konuda tecrübe sahibi olmayabilir. işlemim tam 2 saat sürdü, bilgisizliklerinden.

Üye
    Seyitözdemir12345 Avatarı

Son Giriş
    02.01-2022
    Saat
    23:20
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hüseyin bey ,çok teşekkür ederim bilgi için
    yalnız ötv ücretini ödemek için na yapmalıyız
    ve ötv ücret araç kullandığın kadarı düşüyor dendi doğrumu