TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 69 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mina1323 Avatarı

Gerçek Adı
    zeynep gökte.
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:45
    Yaşadığı Yer
    edirne
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Honda nın böyle berbat bir politikası var ne yazık ki fakat buna uymayıp aksesuarı zorunlu tutmayan bayilerde varmış alan arkadaşlar yazarsa biz de en azından onlarla iletişime geçmeyi deneriz. Wolsvagende de artı bakiye istemişlerdi geçen yıl.

Üye
    logos Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:14
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    cumartesi günü birkaç kişinin kendi aralarındaki konuşmaya tanık oldum.
    "... falanca engelli indirimi alıyor elektrikten, devletten maaş da alıyor, oh ne güzel. bakıyorum bir şeyi de yok, sapasağlam..."

toplumdaki yaygın kanı engelli olduğunda bunun dışarıdan kararsızlığa yer bırakmadan görülebilmesidir.

sizler engelli araçlarındaki limit düşük dediğinizde, toplum üzerimize yapışmış olan "bedava araç alıyorlar" mottosu ile bakış açınızın tamamen maddi odaklı olduğunu düşünüyor.

muhalif bir partide siyaset yapan bir tanıdık var. kendisi ile görüştüm, durumu izah ettim. 3 aralık engelliler günü yaklaşıyor, memleket ateş içerisinde ama bu ateşin çoğu da dezavantajlı olanlara geliyor, bir zahmet en azından bir dillendirin, diye rica ettim. araç limitinin alınması gereken araçlara yetmediğini, ehliyet alırken çıkartılan sorunları (2016 yılında yeni sistemde aldığım motosiklet ehliyetim iptal edildi), maaş ve emeklilik gibi durumlardaki kontrol raporlarından dolayı problem yaşandığını, engelli emekliliğinde 1500 lira maaş bağlandığını ve bunlara benzer konuları izah ettim. bir etkisi olur mu olmaz mı, bilemiyorum.

cimere yazmaktansa muhalefet partilerine yazmanın daha etkili olacağı düşüncesindeyim, zira gündemi artık muhalefet belirliyor, mevcut hükümet memleketin gidişinden gayet memnun olduklarını da her fırsatta belirtiyorlar, zaar.

bu saatten sonra araba ihtiyacı olanlara kolaylıklar dilerim.
    memleketi ve insanlarını bu hale getirenlere ise ne desem az gelir.

açıkçası çekindiğim konu pirinç yolunda bulgurdan da olmak.

Üye
    halil385 Avatarı

Gerçek Adı
    Halil
    Son Giriş
    18.11-2021
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    47
    Verilen Beğeniler
    46

yazı cimere yollandı yazana teşekkürler

Üye
    Cango Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    98

@CESUR1976

Yazı istek bölümünden gönderilmiştir hazırlayan arkadaşa teşekkürlerimi sunarım.

Üye
    nickneymi Avatarı

Gerçek Adı
    oabey
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:54
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    37
    Verilen Beğeniler
    14

eski başlık neden kapatıldı da birinin durup dururken daha onaylı limit bile belli değilken açtığı başlığa taşındı?
    neyse, zaten %50 sini kyllanda bile yeni yıla kadar o paraya da bişey kalmaz

Üye
    Ahmett1 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:15
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    6

Arkadaşlar son zamandaki kur artışlarından sonra YDO da %50 yetki de hayal oldu. Bugün bayileri gezdim ve mart ayında 330bin limite alınabilen araçları YDO sonrası 450 olacak limitle zaten alamıyoruz. Kesin olmamakla birlikte CB %50 kullansa da aynı aracı alamıyoruz. @tanerbudak Taner Bey çok merak ediyorum herhangi bir gelişme var mı ? Sayın Serkan Bayram vekilimiz ne diyor veya konu ile ilgilenen herhangi bir yetkili. Ülke gündeminin bu kadar çalkantılı olduğu şu zamanlarda engelliler için bu limit mevzusu hasır altı edilecek gibi duruyor. Ara ara da olsa burada bilgi paylaşımı yaparsanız çok sevinirim. Saygılarımla...

Üye
    SiyahPelerinliAdam Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:28
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    88
    Verilen Beğeniler
    21

Gerçek şu ki;

"Bir sebep" ile Devlet, en ucuz fiyatla satılan araçlar haricinde, engellilerin araç alımında ÖTV indirimi yapmaktan vazgeçti...

Güncel tablo resmen bu anlama geliyor.

Üye
    Cango Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    98

Samsun Milletvekili Erhan Usta Sıfır otomobillerde yapılan düzenbazlığı, soygunu yerinde göstererek anlattı!

https://vm.tiktok.com/ZSeByUj4f/

Üye
    Ahmett1 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:15
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 4
    Az önce Cumhuriyet Halk Partisi yetkilisi bana ulaştı. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na eposta göndermiştim hemen geri dönüş aldım. Konuştuğum yetkili engellilerle ilgilenen bir birimde ve birçok sorundan haberdar olduklarını söyledi. Gerek limit olsun gerek maaş kesintisi ve birçok sosyal hak. Pazar olmasına rağmen telefonla bana ulaşıldı ve çok yoğun olduklarını söyledi. Hatta bu hafta bizzat Kemal Bey ile bu konuları görüşeceğini ve sıkıntıları ileteceğini söyledi. Ben öncelikle araç limitlerinden bahsettim. Limit 900 bile olsa 2-3 ay sonra bu beklenmedik kur artışlarıyla araç almanın bir hayal olduğunu limitin tekrar eskisi gibi motor hacmine göre düzenlenmesi gerektiğini aktardım. İnşallah 3 Aralık günü güzel haberler alırız. Daha önce de söylediğim gibi bu işi yapacak tek yer muhalefet aynı bayram ikramiyelerinde olduğu gibi. Yani 20 yıldır yapılacak olsa yapılırdı, boş yere kimse kimseye ümit vermesin. Saygılarımla...

Üye
    caradak Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:17
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    14

Malesef son gelişmelerden sonra C. Başkanının %50 artırım yapması bile orta ve orta alt sınıftaki araçlara ulaşımı sağlamayacak. Diğer yandan araç fiyatlarındaki artış, limit olmasa dahi, sıfır araç alımını imkansız hale getirdi. Sahip olduğunuz bir arabanız ve iyi bir geliriniz varsa ancak alabilirsiniz. Allah yardımcımız olsun.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.261
    Verilen Beğeniler
    3.815

Zaten Değerlendirdiniz! 9
    30 yıllık hak böyle böyle hiç oldu gitti. Geçmiş olsun. Bazı arkadaşlar hayal etti, AKP yaptı. Bravo.

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    63
    Verilen Beğeniler
    2

yazıp yazıp siliyorum. yandaş çok var , hemen savunmaya geçiliyor. kendileri ile beraber bizi de yaktılar oy vererek.

Üye
    engintoprak85 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

2017 de aracimi aldim limit 200 bindi aldigim aracin normal satiş fiyati 101 bindi şuan aldigim arac sifir normal satis fiyati 500 bin limit 330 bin 🤣 herkese geçmis olsun onlat konusur akp yapar

Üye
    tanerbudak Avatarı

Gerçek Adı
    Taner Budak
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:21
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    802
    Verilen Beğeniler
    504

Limitin Cumhurbaşkanı yetkisi ile yükseltileceği bilgisi var. ancak %50 artsa bile 675.000 TL olur. araç fiyatları 1 ayda %30 a yakın artmışken hiçbir işe yaramaz bu artış. limitin acilen kalkıp eskisi gibi 1.600 CC motor sınırına dönülmesi gerekmekte. bu limiti işinin birgün tıkanacağı belliydi en başından. yazık gerçekten yazık.

Üye
    mina1323 Avatarı

Gerçek Adı
    zeynep gökte.
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:45
    Yaşadığı Yer
    edirne
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    450.000 netleşti mi ? Geçen yıl hangi tarihte netleşmişti rakam hatırlayan var mı?

Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon