TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 81 / 82 İlkİlk ... 3171777879808182 SonSon
Toplam 1224 mesajın 1.201-1.215 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Cango Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    78
    Verilen Beğeniler
    142

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @TR123
    Arkadaş ben sana diyorum aç kalınca yol yersin diye ,burası forum istediğim yeri takip eder istediğim konuya destek veririm ben aç değilim ama aç kalan binlerce insan var ve sende aç kalacaksın burda atıp tutuyorsun ama olanı görmüyorsun gözlerin kör olmuş senin adam türkiye 50 sene geri gitti diyor sen yol yapıldı diyorsun sende akp ye oy verip te zamları chp yaptı diyenler gibisin o gün gelip bağırmaya başladığında beni hatırlarsın ve illaki o gün gelecek kaçış yok kurtuluşu yok bunun.

https://vt.tiktok.com/ZSd9qPeJU/?k=1

Üye
    TR123 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    3

@Cango Komiksin dedim komikliğe devam ediyorsun. Senin oy verdiğin partilere bak bakalım Atatürk'çü miliyetci, vatan sever insan kalmışmı! Lafı çok uzatmaycam afiyet olsun demogaji kasıp, açız diyip, milyonluk araba peşinde koşan aç Arkadaş sana selam olsun.

Konuyu rayından çıkmasın, limit artışında güzel haberlerin gelmesini bekliyoruz. İnşallah kısa zamanda bu düzenleme çıkar.

Üye
    nickneymi Avatarı

Gerçek Adı
    oabey
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:24
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    100
    Verilen Beğeniler
    14

allah kimseyi ecevit zamanı porştan alınan vergiyi şimdi garibab, memur arabalarından alıyorlar cümlesini ecevit zamanı her engelli porş alıyordu diye çarpıtmaya çabalayacak kadar sinsi ve edepsiz duruma düşürmesin.

allah kimseyi kendi komplekslerini bastırmak için hep güçlüden yana olmaya çabalayacak kadar zavallı yapmasın

Üye
    yukcells Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:25
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    136
    Verilen Beğeniler
    55

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Bin alimi ikna ettim bir delil ile, bir cahili ikna edemedim bin delil ile… İmam-ı Şafii
    Alimle sohbet et alırsın mertebe, cahille sohbet etme dönersin merkebe. - Mevlana
    Cahille tartışmayın, çünkü ben hiç yenemedim - Gazali
    Cahile verilecek en güzel cevap sükuttur - Anonim

Neyse…

Ortam çok gergin. Biraz da gülelim (!!!) Not: Nerenizle güleceğiniz tamamen kişisel zevkinize bırakılmıştır.

Bakan Yanık'ın engelliler açıklaması gündem oldu
    https://www.sozcu.com.tr/2022/gundem...-oldu-7135675/

Üye
    TR123 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    3

@nickneymi arkadaş anlama yeteneğin yok, okuma yeteneğin hiç yok. Edepsizlik yapıp edep istemeye yeteneğin çok.

Basit bir soru soruyorum. Tek tek soruyorum tane tane soruyorum. İstersen gece hecede sorabilirim

Ecevit zamanında porshenin vergisi düşüktü, limitde yoktu! Kaç tane engelli porshe alabildi. Soru bukadar.

Bu sorunun cevabını vermemek için kıvranıyorsun. Kıvraksın belli. Şekilden şekile girip cevap veremiyorsun.

Hatırlatayım ozamanlar Millet açtı, bırak milleti devlet açtı, kapı kapı ülke ülke gezip Ecevit para istiyordu, emeklilik yaşı Ecevit zamanında artırıldı. Kaynak lazımdı para lazımdı devlete, IMF anlaşmaları Ecevit zamanında yapıldı. Özelleştirmeye Ecevit zamanında başlandı.

@yükcells tebrik ediyorum, Mevlana'yı yanlış anlamışsın, son cümlende cehaletini, Mevlana ile örtmek istiyen biri olduğunu kanıtlıyorsun.

Bir an için düşünse mevlanayla seni yanyana , cehaletini gösterdiğin için teşekkürler. Mevlana'yı anlamak ağzı başka yerde olan arkadaş sanamı kaldı. Ben ağzımla güldüm cehaletine, sen başka yerinle gül.

Ağzı başka yerde olan arkadaş sanada selam olsun

Üye
    nickneymi Avatarı

Gerçek Adı
    oabey
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    100
    Verilen Beğeniler
    14

sen kıvranıyorsun, kıvırma derken dansöz iması yapıyorsan dansözler senin gibi yalaklardan bin kat onurlu.

istersen her gün sor, hatta her gün sor da ne kadar zavalı olduğunuz iyice ortaya çıksın ecevit zamanı engeler porş almış mı diye şimdi polo bile alınamamasını savunuyor, sanki adam porş dağıtmak zorunda, sanki çetelesini tuttuk

diğer cahil şeylerine yanıt bile fazla ama videolarda bile belli 25 sene sönce sokaklarda insanların yüzünde bile ışıltı varmış, şimdi arap dolu taksim o zamanlar rengarenkmiş senin gibiler yüzünden herkes mutluluğunu kaybetti

Üye
    osseoboys Avatarı

Gerçek Adı
    temel
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    12

TR123

Hocam utanın utanın. Herşey bitmiş gitmiş. Halen yazdığınız şeylere bakın. 90 lı yıllarda tüm dünyada sıkıntılar vardı. Sene oldu 2022 artık üretim, hizmetler almak çok daha kolay.

Üye
    TR123 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    3

osseoboys

Arkadaş 2022 deyiz üretim diyorsun bayilerde araç yok farkındamısın. Tüm dünyada korona yüzünden sıkıntı var! Çip kriziydi, hammade sıkıtısı derken araç üretimleri aksadı farkında mısın. Boş laf, çok tıkırtı yapıyorsun. biraz utanmayı öğren.

Benim mesajlarıma cevap yazmayın

@nickneymi

Birşey iddia ediyorsan onu kanıtlayacaksın, kanıtlamadığın şeylerin altında kalırsın. İlk mesajından buyana Üslübun bozuk, yalakalık ve dansözlük mesleğin olmuş. Zira kendi yazdığın mesajlara bakarsan görürsün. Kendinle tezat düşüyorsun.

Konuyu ben kapatayorum cevap yazma bana

Üye
    nickneymi Avatarı

Gerçek Adı
    oabey
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    100
    Verilen Beğeniler
    14

sen kimsi de konu kapatacan?

ecevit zamanı porşun ötvsi yuzde 65
    şimdi paralsr müteahitlerin geçilmeyen yoluna, yanında havalimanı varken yapılan havalimanına gittiği için fiat egea ın ötvsi %70-80

üretim aksaması ile 1.6 limitin değişmesinin ne alakası var?

Üye
    cankemal Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    43

@tanerbudak Taner hocam, ÖTV muafiyeti düzenlemesi, bu hafta görüşülecek olan torba yasaya eklendi mi? Yeni bir duyum bilgi var mı acaba?

Üye
    Kızım ipek Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:36
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    0

Ya nekadar tuhaf insanlar var herseydan memnunmus gibi davranıyorlar eminim değiller hemen Tayyip Erdoğan i indirecekler dış güçler dünyada ekonomi kötü saçmalığına giriyorlar dünyada ekonomi kötü evet ama en fazla%8 bizde 100%100 fazla bunu bilmiyorlar mı acaba? Tayyip Erdoğan i indirmek istiyorlar tabiki isteyecekler Tayyip Erdoğan da başkasını indiripte gelmedimi bende oy verdim ama artık yonetemiyor başkanlık sistemi çok kötü bir sistem herşey e bir kişi karar veremiyor olmuyor ve yaşlandı artık engelilere ve işçilere bir şey vermiyor onlar için uğraşmıyor.sadece Suriyeliler.patronlar ve müteahhitler artık ne yaptığını bilmiyor

Üye
    Fatih4153 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:25
    Yaşadığı Yer
    Rize
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Çoook acayip Bi ülke olduk sorsan yüzde 98 Müslüman ülkeyiz 20 senedir ülkeyi Erdoğan yönetiyor ülke ekonomide altın çağını yaşadığı dönem gezi olaylarıyla ülkeyi yakmaya başladılar içerden dışarıdan her türlü hainliği gördü bu ülke vallahi yazıktır ayağında çarık olmadan ülkesi için canını çanakkalede ve birçok cephede veren dedelerin torunlarına bak patates soğana büyük şehirleri verdiniz şimdide ülkeyi vermeye göze aldınız kimse diyemez Erdoğan ülkeye hizmet etmedi bugüne kadar hiç duymadım Erdoğan hizmet etmedide oy vermiyorum diyeni .... verin arkadaş chp ye hdpy oyları seçim gecesi kazanırsınız kandil dağındakilerle beraber halay çekersiniz İsrail sevinçten 3 5 roket fazladan atar Filistine beraber eğlenirsiniz...

Üye
    nickneymi Avatarı

Gerçek Adı
    oabey
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    100
    Verilen Beğeniler
    14

@Fatih4153

kim müslüman kim değil sana ne, hangi kitapta şuna oy verecen şuna vermicen şunu mercedes s te sarayda yaşatcan diye yazıyor?
    evet şehirler bedavaya araplara kaldı hepsi de en az 5 tane doğuruyor ,kemikleri sızlıyordur.
    yanlnız bunlarda bi düğme var galiba basınca otomatik israil filistin diyor ))

Üye
    Cango Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    78
    Verilen Beğeniler
    142

@TR123
    Oğlum sen hastasın hasta "ama ben trolcüydüm o kadarda para alıyordum akp paramı neden kesti ya şimdi ne yapıcam ben" diyeceksin bağırmaya başlayacaksın aç kaldım diye.Ben aç değilim oğlum limit kalksın Merco EQS SUV alacam lan aç olan adam alabilirmi bunu.Gelmişsin burda trolcülük yapıyorsun ama biz yemeyiz oğlum hadi yürü git.

Üye
    Fatih4153 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:25
    Yaşadığı Yer
    Rize
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @nickneymi

Seni kendime denk alıp cevap vermek kendime saygısızlık olur senin zeka seviyenle bir tutmuş olurum kendimi . Yeminle gerizekalılıkla açıklanabilecek Bi durum değil....

Sayfa 81 / 82 İlkİlk ... 3171777879808182 SonSon