TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zeynep47 Avatarı

Son Giriş
    07.10-2021
    Saat
    11:53
    Yaşadığı Yer
    Şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ortopedik engelde oran onemli degil. Tertibatli ya da otomatik vitesli araba kullanmaniz gerekiyorsa yeterlidir. Bu arada ben randevumu aldim. Mhrs den klinik bolumunu saglik kurulu olarak secip sehri sectim ve tam 16 da tikladim cok sukur 9 eylule gun verdi

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Ozcan6600 Mesajı Gör
    Malesef Sadece hareket ettirici aksamda özel tertibatlı taşıt kullanması gerekir yazması gerekiyor
    Benim hastalığım sol taraf hemipleji ama nörolojik diye kabul etmeme durumı olabilir mi? İlla ortopedi mi işaretli olcak. Bana ortopedi hiç oysn vermedi nöroloji 58 verdi henüx raporumu slmadım. Bu dediğiniz ibare ve suregen işaretli olss yetmez mi

Üye
    Ozcan6600 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:47
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @zeynep47

Sadece hareket ettirici aksamda özel tertibatlı taşıt kullanması gerekir yazması

raporda yazılmasını istedinizmi,istenmediği zaman bu notda yazılmıyor en baştan yani kayıt yapılırken söylemeniz gerekli ve ona göre dr lar değerlendirme yapıyor

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12