TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    findox85 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba, bende yeni sürücü belgesi raporu aldım kısıt kodlarında;

47. İki tekerlekliaraç kullanamaz,102. Ambulans, ticari araç veya resmi araç
    kullanamaz,10.02Otomatik vites ,10.04 Uyarlanmış vites kolu,20.09 Uyarlanmış park freni ,35.02
    Direksiyonubırakmadan kullanılabilen kontrol cihazları,35.03 Direksiyondan sol eliçekmeden
    kullanılabilenkontrol cihazları ,40.11. Direksiyon simidinde yardımcı cihaz (topuz,direksiyon
    çatalı vb.),40.14. Tek elle/kollaişletilen alternatif uyarlanmış direksiyon sistemi

Bu şekilde destan yazıldı. Bunların hepsini yaptırmak mı gerekiyor ve nasıl oluyor yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    677
    Verilen Beğeniler
    299

Evet tüm kodların yapılması gerekiyor. Topuz vs. sonradan çıkarılabilir ama aracı kullanmanızı engelleyecek diğer donanımlar için proje çizilerek uygulanıyor. Tertibat yaptıracağınız firma ya da araç bayileri detaylı bilgileri verir.

Üye
    efe0606 Avatarı

Son Giriş
    16.09-2021
    Saat
    14:00
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    2

20.09 Uyarlanmış park freni ne oluyor anlamadım.
    bnm ehliyete de yazmışlar.

Üye
    burhan8290 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2021
    Saat
    01:33
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@KKELEBEKK hmm merhaba bende her iki ayakta Pes cavus +uyku apnesi+ITP+trigliserid yüksekliği ve hipertansiyon var heyete girdim işlemler tamam ama ÖTV den de yararlanmak istedim Engelli ehliyet için İlçe sağlık kuruluna sevk edecekler sizce Pes Cavustan ÖTV indirimi alabilirmiyim normal B ehliyetim var ama Uyku apnesi sorun olurmu ehliyet iptal falan durumları olabilir mi? Yoksa hiç uğraşmamak en doğrusumu? Kendi kendimizi ele vermek mi olur kararsızım bilginiz varsa dönerseniz sevinirim

Üye
    findox85 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @efe0606 Elektronik park freni varsa bunun yapılması gerekmiyormuş, yoksa el freni daha kolay çekmek için aparat yapılacaktır