TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    toprak17 Avatarı

Son Giriş
    14.07-2021
    Saat
    16:21
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Akülü sandalye ile içine girebileceğimiz, ve o şekilde sürüş tertibatı mevcut araç kullanan var mı?

Üye
    albatros_070 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:22
    Yaşadığı Yer
    karaman
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    6

Ben çabaladım biraz o konu muallak ticariye izin vermiyor engelli ehliyeti öyle dediler bana alırsın bi transporter falan ama polis direk iptalde edebilir dediler o yüzden vazgeçtim ama kullanan mutlaka vardır İzmir de bi arkadaş vardı mesela mercedes vito kullanıyordu akülü araçla bursada yaptırmış giriş çıkış düzeneğini

Üye
    toprak17 Avatarı

Son Giriş
    14.07-2021
    Saat
    16:21
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ""Ben çabaladım biraz o konu muallak ticariye izin vermiyor engelli ehliyeti öyle dediler bana alırsın bi transporter falan ama polis direk iptalde edebilir dediler o yüzden vazgeçtim ama kullanan mutlaka vardır İzmir de bi arkadaş vardı mesela mercedes vito kullanıyordu akülü araçla bursada yaptırmış giriş çıkış düzeneğini""

Cevap için teşekkürler. Umarım bilgisi olan diğer arkadaşlar konuya dair tecrübelerini yazar.