Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    furkan66 Avatarı

Son Giriş
    28.07-2009
    Saat
    11:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam,
    yüzde 55 raporluyum.felç geçirdim sol bacaktan dolayı. sol el parmaklarımda da bi güçsüzlük olduğundan doktor muayenesinde sağdan sinyalli yani tertibatlı sekilde araç kullanailir h sınıfı ehliyet alabilir diye rapor verdi.
    peki ben yurtdısından bi arkadasım vasitasıyla araç getirmek istiyorum. aracın internetten baktığımda oradaki bedeli 3500euro.
    buna ben ayrıca gümrükten veya baska yerlerden dolayı herhangi bir ücret ödüyormuyum. yoksa oradan aldığım fiyat üzeremi alabiliyorum.
    hiba yoluyla arkadasım bana getirirse ek ücret ödemem gerekirmi.
    bilgilendirirseniz memnun olurum

Üye
    birkul Avatarı

Son Giriş
    11.12-2012
    Saat
    09:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hibe olacaksa ordaki masrafın üstüne gümrük tertibat tse plaka masrafı koyacaksın oda ortalama 1000 tl civarı tutar sanırım

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:05
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Sinyal yeri değişikliği özel tertibata girmiyor diye biliyorum,hareket ettirici unsurlara kumanda etmesi gerekiyor tertibatın.

Ayrıca: http://www.engelliler.biz/forum/ozel...er-burada.html

Üye
    birkul Avatarı

Son Giriş
    11.12-2012
    Saat
    09:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    valla özel tertibata giren birşey olsa iy olur yoksa bilgidim kadarıyla vergi muafiyati olmaz sonra ayrıca akraban getirirken ve gümrükten sokarken tertibatlı sokmak zorunda ve senden vekalet almak zorunda o direk getirip sana veremiyor. daha detaylı bilen arkadaşlar yazar ama bunun giriş prosedürü falan var bildigim kadarıyla