TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gokhankarakas Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:46
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba doktora gittim ehliyet için rapor istedik uzman doktara sevk etti sonra komısyon sevk yazdı göz muayne olurken raporumu sisteme koymuş 2.grup sürücü olur işaretledi sonra kursa gittim b engelli olması lazım diye söyledim kurs dedi ki normal ehliyet alıp sonra engelliye çevirisiniz dedi sınavdan direksiyondan başarılı geçtim sertifika aldım nüfüse gittim ehliyet veremem dedi işitme cıhaz kullanıyorsun dedi onu sisteme koysun dedi ama rapor sistemde onu nasıl ıptal edicek yenı rapor verilmiyo ne yapmam lazım cok kafamız karıştı 10 kez hastane ye gittik annem cok yoruldu sen git kursa başvur falan dedi bende gittim başvurdum ben cok üzgünüm moralım bile bozuk yenı rapor için 2022 09 ayında veriliyo

Üye
    Muharrem77 Avatarı

Son Giriş
    09.04-2021
    Saat
    19:29
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    18

@gokhankarakas
    Raporu 1 ay içerisinde almış iseniz itiraz hakkınız mevcut. 1 ayı geçti iseniz 2 sene beklemek zorundasınız cihaz kullaniyordunuz anladığım kadarıyla bunu niye belirtmediniz doktora?nüfusun istediği sizden işitme cihaz kodu olması gerekiyor 02 veyahut işitme cihazı olarak yazması gerek 1 ay geçmedi ise raporu alalı aldığınız yere gidin duzelttirin bu arada raporunuza hangi kodlar verildi? Bilgi verirseniz sevinirim

Üye
    gokhankarakas Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

kod verilmedi rapor cıkardım bir kaç ay sürdü ama rapor sistemde duruyo sadece komisyon kaldı ehliyet almayı hak kazandım nüfüs veremem dedi

doktora söyledik zaten işitme cıhaz kullanıyorum komisyona sevk etti biz göz kulak burun bogazda muayne olurken raporumu sisteme koymuş ben dedim ehliyet alabiliyorum gittim kursa başvurdum ehliyet almayı hak kazandım nüfüs ehliyet veremem dedi
    cimere yazdım yardımcı olucak eğer yenı rapor isterse seneye 9.ayında yenı rapor alıcam 2 sene değil

sürücü kurs dedi ki normal ehliyet alıp sonra b engelliye çevirisiniz dedi bizde tamam dedik demeseydi biz komisyona gidicektik

Üye
    Muharrem77 Avatarı

Son Giriş
    09.04-2021
    Saat
    19:29
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    18

@gokhankarakas

Sizin yanlisiniz burada var. Madem komisyona sevk olunmuş raporda yazar komisyona sevk diye raporu aldığı tarihten itibaren 1 ay içerisinde komisyona çıkmanız gerekiyordu komisyondan alınacak raporla kayıt olmanız gerekirdi kaldı kurs yeri tam olarak işini yapmamış. Nüfus neden size ehliyet veremiyor size izah ettim tam olarak ne dedi görevli memur

Üye
    gokhankarakas Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

işitme cıhazı kullanıyo diye bişey yazması lazım dedi kulak burun bogazda sürücü olur rapor istedi
    bir tek komisyon kaldı diye düşünüyorum

öyle bişeyler oldu ki ınanılmaz ya seneye başvur dese beklerim sıkıntı yok sertifika 2 sene süresi var tekrar kursa gıtmem gerekmicek

bakalım neler olucak haftaya hastane ye gidicez

Üye
    gokhankarakas Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba ben Gökhan işitme kaybım var ehliyet için rapora komısyon sevk yazdı testımı yaptım saglık kurula teslım ettım sonra ne olacak