TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mus57 Avatarı

Son Giriş
    04.07-2021
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar benim 18 yaşından büyük psikiyatri hastası oğlum var. Engeli yüzde 80 sadece psikiyatriden, diğer dahiliye ve ortopediden alacağımız raporlarla yüzde 90nı geçer diye düşünüyorum.2002 model bir aracım var fakat sorunları çoğaldı. Onu satıp bütçemize uygun araba almak istiyorum. Forumlarda okuduğum kadarı ile sağlık raporu için kimisi ilk önce mahkemeye gidip işlemleri başlatmamız gerektiğini kimisi ise ilk önce hastaneye gitmemiz gerektiğini söylüyor. Oğlum pek dışarı çıkamıyor iki sefer uğraşmamak için en kolay yol hangisidir? İlk mahkemeye mi başvurmamız gerekir yoksa hastaneye mi?

Üye
    devran23 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:18
    Yaşadığı Yer
    ELAZIĞ
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    vergi dairesine gidin proseduru ogrenin. ama vasilik karari için hakim karşısına cikilacak.
    heyet raporu icin de doktor karsisina çıkılacak. ikiden az nasil olacak ki?

Üye
    Mus57 Avatarı

Son Giriş
    04.07-2021
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Okuduğum kadarı ile önceden heyet raporu alsan bile önce hakime başvurmazsan hakim tekrar gönderiyormuş yasa ya da prosedür gereği. 2 kez gidicem evet ama 2 kez hastaneye gitmemek için tam yasal prosedür nedir öğrenmek istedim.