TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bebbetoo Avatarı

Gerçek Adı
    Gökten
    Son Giriş
    27.02-2021
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar merhaba doğuştan ayaklarımda açı bozukluluğu var askerden de muaftım 33 yaşındayım bu yaşıma kadar böyle bir şey araştırmamıştım fakat artık ayaklar emekli olacam ben demeye başladı yavaş yavaş bende ötv indiriminden yararlanmak için sağlık kuruluna ortopedi plk başvuruda bulundan drmuz https://ibb.co/H2v6CNV resimdeki gibi bir rapor düzenledi. %20 şimdi ben bu rapora "hareket ettirici aksamda özel tertibatlı araç kullanabilir." yazdırırssam ve ehliyetimide il sağlıklardan komisyona girerek ehliyetimde kısıtlama yapılırsa ötv indirimli araç alabilirmiyim.

herkeze teşekkürler sormamdaki amac alamazsam hiç uğraşmayayım giden 200 tl olsun .

https://ibb.co/H2v6CNV
    https://ibb.co/H2v6CNV

Üye
    abdullah588 Avatarı

Son Giriş
    27.02-2021
    Saat
    15:04
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@bebbetoo

Ayni rahatsizlik bende de var bende askerlikten muafim umarim aliniyodur

Üye
    swimmer Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    04.12-2021
    Saat
    21:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    5

Merhabalar

Aslinda cevabi kendin vermissin. Eger raporda ozel tertibatli kullanir yazdirirsan ve ehliyeti ozel tertibatli alirsan tabikide otv indiriminden yararlanirsin

Üye
    bebbetoo Avatarı

Gerçek Adı
    Gökten
    Son Giriş
    27.02-2021
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    işte bende bunu neye göre yazdıracam onu düşünüyorum bizim gibi olupta ötv muafiyeti alan varmıdır varsa neye göre yani dr yazmam derse ben ne yapacam . tutarlı bir şeyler söylemem lazım acındırmaktan hoşlanmam

birde rapora yazdı diyelim komisyondan veya muayeneden dönme yuzudesı nedır.

topram bende sivaslıyım bu hafta salı günü komisyona girdim 18 yaşımdan beri manuel araba kullanmaktayım komisyon bana elden tertibat yazdı kodlar şunlar 64 - 10.02 - 31.03 - 32.01 - 47 - 78 - 102 bu gün nufusa gittim ehliyetin raporunu aldım ehliyete hemen işletmek yani ehliyeti hemen değiştirmek istemedim çünki daha sağ kur işim var birde aracım manuel değiştirirsem herhangi bir çevirmede ceza yemeyim diye bu günde hastanede ortopedi de "hareket ettirici aksamda özel tertibatlı araç kullanması gereklidir." yazdı hoca yarın sağ kur heyete girecem raporumu alacam aracımı satacam bayiilerle görüşecem ehliyetimi değiştirip yeni aracımı alacam inşallah burdan pes ekinovarus tanısı olan arkadaşlara duyrulur.