TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 4 / 23 İlkİlk 1234567814 ... SonSon
Toplam 342 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    brokenC5 Avatarı

Gerçek Adı
    Kenan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:21
    Yaşadığı Yer
    Çerkezköy/Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Master Mesajı Gör
    Corollanın da Hybrid olmayan sedan modeli siteden kalkmış. O da enteresan.
    Fiyat listesinde var.

Üye
    ahmetkou Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    31.12-2020
    Saat
    13:06
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu saatten sonra beklemeli miyiz arkadaşlar, genelde açıklanan rakamlar bizim ülkede değişmez ama şimdi araba alırsak kısa bir süre içinde de değişirse elimizden değiştirmek gelmeyecek. Değişir diye beklersek de boşuna beklemiş olacağız. )) Hayırlısı diyelim ne diyeyim...

Üye
    Obi-wan2019 Avatarı

Son Giriş
    17.01-2021
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Araç fiyatları %100 artsın
    Engelli içn artış %9 engelli her yerde 3.sınıf insan.bu rakamın elle tutulur hiç bir yanı yok kabul edilebilir gibi değil bari laf olsun diye göstermelik 370 yapsalardı resmen dalga geçiyorlar bizimle

Üye
    Srdralbyrk25 Avatarı

Son Giriş
    20.01-2021
    Saat
    11:36
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Yıllara göre engellilerin haklarında giderek bir daralma söz konusu❗sayın vekilim lütfen bu konuda düzeltme için birşeyler yapın...
    2018 yılında üst limit 195 bin TL den %27 artışla
    2019 yılında üst limit 247 bin TL ye %21 artışla
    2020 yılında üst limit 303 bin TL ye %10 artışla
    2021 yılında üst limit 330.800* TL ye çıktı ki artan ötv oranları ile
    maalesef* ihtiyaç sahibi engelliler geniş bagajlı bir araç alamayacak.
    Meclisteki engelli vekillerimize konuyu iletelim arkadaşlar

Piyasa koşullarında sadece geçen yıla bakılarak bir değerlendirme yapılsa idi bile rakam 450 bin olmalı idi... mart ayında a serisi mercedes 289 bin tl iken şuan araç 500 bin tl buradan pay biçsinler 2017 yılında E serisi Mercedes 5 serisi Audi ve Bmw alına biliyorken şimdi hiç birşey alma şansımız yok sadece C segmenti otomobil alınıyor ki o da ihtiyacımıza ne kadar cevap verir siz pay biçin.

Haklisiniz ama bizde gündemde tutmak zorundayız sadece ötv zammı %20 oldu onunla beraber yansitilsa 400 bin üzeri olmali

Husret Dinç
    Serkan Bayram
    Hacı Ahmet Özdemir
    Musa Piroğlu
    Turan Hançerli
    Arkadaşlar vekillerimize ulaşın mesaj twitt atın yoksa haklarımız azalıyor...

Üye
    bfb_91 Avatarı

Gerçek Adı
    Burak
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:11
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Evet bilgim bu şekilde. İsterseniz herhangi bir bayii arayıp sorabilirsiniz. Şuan ki görüş 1.6 karın lpg uyumlu olması sebebiyle 1.5ler için biraz önyargı var, gruplarda böyle konuşuluyor. Ben hybrid 1.8 corolla kullanıyorum 2 yıldır oldukca memnumum eger imkanınız varsa öneririm.ozellikle hybrid Araçlar oldukca donanımlı ve Mtv ödemedigimiz için oldukca avantajlı. tercih edilmemesinin temel sebebi yüksek ötv

Üye
    tetraplejikc5 Avatarı

Gerçek Adı
    Aydoğan MANGA
    Son Giriş
    18.01-2021
    Saat
    13:16
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    29

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Telegram grubunda şov yapan egoist hiç bilmeyen yönetici arkadaşlara sesleniyorum.sizin olduğunuz hiçbir yerde engelli arkadaşlar bir yere gelemez. Hiçbir bilginiz yok Twitter etkileşimleri ile ilgili. Yazıklar olsun sizin gibi cahil bencil insanlara .. ben yine de elimden geleni yapacağım sizin gibi kötü niyetli insanlara rağmen.. Size bizim etkinliklerde kullandığımız arkadaşın numarasını veriyorum WhatsApp'tan ulaşın. Diğer engelli arkadaşlara yardımcı olmuşsunuz lütfen bize de aynı fiyattan gündemde tutun diye ısrar edin. 225 liraya 1 saat gündemde tutma garantisi veriyor. 0850 304 98 09. Bu numaradan WhatsApp'tan yazın gerekirse pazarlık yapın mağduruz engelliyiz bir kolaylık tanıyın deyin bize yardımcı oldular size de yardımcı olurlar.. ve size tavsiyem bu egoistleri başınızda tutmayın.. işi kim biliyor kim risk alıyor kim sorumluluk alıyor, art niyet gözetmeden kim sizi bir arada tutmaya çalışıyor onu başınızda tutun geleni gideni gruptan atan ya da mesajları silen insanları değil

Üye
    Atilgan1461 Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Limit 330 bin olmuş. Yazıklar olsun.

Üye
    Obi-wan2019 Avatarı

Son Giriş
    17.01-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Arladaşlar twit mail cimer yağmuruna tutmalıyız
    Bunu nasıl kabul edelim seneye hiç bir aracı alamaz hale gelecek engelli

Üye
    tico Avatarı

Son Giriş
    31.12-2020
    Saat
    18:34
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu kadar girisimler boşuna gitti yine bildiğini okudular 330 tl olarak resmi gazetede yayınlandı dahada değişik lik yapmazlar bizler araba alamayacağız

Üye
    h1986 Avatarı

Son Giriş
    14.01-2021
    Saat
    14:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

gercekten 330 bin tl cok komik bir fiyat.

Üye
    devran23 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:26
    Yaşadığı Yer
    ELAZIĞ
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    4

ensesinde ağaç dikebileceğiniz kalınlık bulunan adamlar s650'lere bedelsiz binip devasa motorlarda devasa yakıtlar harcayıp faturayı millete ödetir iş engellinin bir arabasına gelince insanlıktan çıkarlar.
    zaten engeli var veya yakının engeli var hayatı acılaşmış bu insana bir teselliyi çok gördüler.
    senelik zamlara bakıyorum bu gidişle b sınıfı giriş seviyesi ancak alınacak hale gelir. utanmasalar ötv muafiyetini de kaldırırlar .
    yazıklar olsun .

Üye
    Obi-wan2019 Avatarı

Son Giriş
    17.01-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bakın bu artık kabulü edilebilir değildir
    Bakanlık Türkiye sakatlar konfederasyonu ile toplantı yapıyor ötv muafiyet sınırı hakkında sonra raporu GİB e gönderiliyor
    Bunun sonucunda mı%9 luk bir artış oldu yoksa her yıl Aralık ayının sonunda ydo oranına göre rutin bir artış mı oldu bunu bilmiyoruz .bakın konfederasyon diyorum dernek değil federasyon değil konfederasyon ve bu konfederasyon bakanlığın muhatap aldığı nadir kuruluşlardan ve bu konuda çok iddialılar .engelli hizmetler müdürü bunlarla toplantı yapıyor bu bile bizim için büyük bir ip ucu olmalı
    Konfederasyon başkanı ve yardımcılarına mail attım bu artışı rutin bir artış olarak okuyup bu konudaki çalışmanın sonucunu henüz almadık diye mi okumamız lazım diye yazdım cevap bekliyorum
    Twitterdan konfederasyon genel sekreteri bu artış olmadı yetmez diye twit attı
    Başkan yardımcısına Twitter dan yazdım %9luk artışı kabul ediyor musunuz diye 'kabul etmemiz mümkün değil diye cvp verdi.twitterdan arkadaşlarla çok kalabalık değiliz fakat çoğalarak güçlenebiliriz twitler atıyoruz
    İsteyene Twitter adresimi yazarım
    Lütfen sizde google a Türkiye Sakatlar Konfederasyonu yazarsanız yönetim kurulu kısmında başkanlar ve yardımcılarının mail adresleri var ordan samimi kendi cümlelerimizle mağduriyetlerimizi yazarsak bu işin üzerinde durmalarını sağlarız
    Yeni bir şey değil kaybolan hakkımızın iadesini istiyoruz artık bu rakamın elle tutulur bir tarafı yok
    Dün verilen %9 luk artış bugün markaların zam yapması ile zaten eridi gitti
    Bu rakam eninde sonunda değişecek ne kadar baskı yaparsak o kadar hızlı olur
    Konu Obi-wan2019 tarafından değiştirilmiştir (01.01-2021 Saat 17:51 ).

Üye
    Fc34 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:40
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Obi-wan2019 Mesajı Gör
    Arkadaşlar bakın bu artık kabulü edilebilir değildir
    Bakanlık Türkiye sakatlar konfederasyonu ile toplantı yapıyor ötv muafiyet sınırı hakkında sonra raporu GİB e gönderiliyor
    Bunun sonucunda mı%9 luk bir artış oldu yoksa her yıl Aralık ayının sonunda ydo oranına göre rutin bir artış mı oldu bunu bilmiyoruz .bakın konfederasyon diyorum dernek değil federasyon değil konfederasyon ve bu konfederasyon bakanlığın muhatap aldığı nadir kuruluşlardan ve bu konuda çok iddialılar .engelli hizmetler müdürü bunlarla toplantı yapıyor bu bile bizim için büyük bir ip ucu olmalı
    Konfederasyon başkanı ve yardımcılarına mail attım bu artışı rutin bir artış olarak okuyup bu konudaki çalışmanın sonucunu henüz almadık diye mi okumamız lazım diye yazdım cevap bekliyorum
    Twitterdan konfederasyon genel sekreteri bu artış olmadı yetmez diye twit attı
    Başkan yardımcısına Twitter dan yazdım %9luk artışı kabul ediyor musunuz diye 'kabul etmemiz mümkün değil diye cvp verdi.twitterdan arkadaşlarla çok kalabalık değiliz fakat çoğalarak güçlenebiliriz twitler atıyoruz
    İsteyene Twitter adresimi yazarım
    Lütfen sizde google a Türkiye Sakatlar Konfederasyonu yazarsanız iletişim kısmında başkanlar ve yardımcılarının mail adresleri var ordan samimi kendi cümlelerimizle mağduriyetlerimizi yazarsak bu işin üzerinde durmalarını sağlarız
    Yeni bir şey değil kaybolan hakkımızın iadesini istiyoruz artık bu rakamın elle tutulur bir tarafı yok
    Dün verilen %9 luk artış bugün markaların zam yapması ile zaten eridi gitti
    Bu rakam eninde sonunda değişecek ne kadar baskı yaparsak o kadar hızlı olur

Mantıklı Bi acıklama Olmuş ama forum olarak herkesin sıkıştırması ve yazması gerek ilgili bakanlıklara giderse Ocak ayında düzenlenir yoksada Diğer aylara kalırsa düzelmez bu limit 2022 kadar gider böyle

Yeni yıl Hayırlı olur inşallah herkes için

Üye
    Obi-wan2019 Avatarı

Son Giriş
    17.01-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

İnşallah uğraşarak yapabiliriz bir an önce harekete geçip konfederasyona hem twitter hem mail yağmuruna tutmalıyız
    Bu sadece bu sene araç alacakların problemi değil 3 yıldır yavaş yavaş erittiler
    Ama bu sene artık c sınıfı nerdeyse hiç bir arac alamıyor
    Araçlara her türlü zam gelirken engelli içn artış nasıl olurda ydo oranına göre olur
    En büyük saçmalık burda

Üye
    Adnan Korkmaz Avatarı

Son Giriş
    17.01-2021
    Saat
    18:49
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Herkese merhabalar önceki konu kapatılmış niye kapatılmış onuda anlamadım Lımitin boyle olması bazı arkadaşları sevindirdi sanırım ama yukardaki mailleri okuduğumda çoğunluğun benim gibi düşündüğünü gördüm. Resmi gazetede limit yayınladıģından bu tarafa internetten bulabildiğim her yere yazıyorum. Cimer, e dilekce bütün televizyonlar vs şimdi yukardaki arkadaşımın söylediği yerede yazacaģım Obi-wan2019 . Bu siteye ve yöneticilerine ve bizim gibi engelli yada değil üyelerine bu konu ile ilgili Cumhurbaşkanına ve hükümetimize sesimizi duyurmak için cok iş düşüyor aslında. Bu konuyu görene kadar umudumu yitirmiştim ama şimdi bi umut oluştu. Ben eminim ki Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ın bundan haberi yoktur. Haberi olsa böyle olmaz diye düşünüyorum bütün samimiyetimle. Lütfen herkes heryere yazmaya devam etsin inşallah bi deģişıklik olur. Ağlamayana meme yok derler büyüklerimiz bence ülkemizde de çok haklı bir atasözü bu. Diğer maillerde bi arkadaşım yazmıstı Srdralbyrk25 engellilerin hakları giderek azalıyor malesef.

Sayfa 4 / 23 İlkİlk 1234567814 ... SonSon