TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 77 / 86 İlkİlk ... 2767737475767778798081 ... SonSon
Toplam 1282 mesajın 1.141-1.155 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aykara Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:16
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    istismar tabii ki var ama yanlış olan sorunun olduğu yer yerine limit gibi tali çözümler bulunmaya çalışılması. sahte rapor alınıyorsa raporları kontrol edersin, ticarete döndüyse satışa sınırlama koyarsın, alakasız kişiler kullanıyorsa başta ruhsattaki akrabalık şartını niye kaldırdın.

Üye
    Cango Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:44
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    50
    Verilen Beğeniler
    98

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    Piyasa battı ya araba falan beklemeyin.Merkez bankası faizi 200 baz puan indirmiş.Dünyada milyarlarca yıl geçmiş denk gele gele bunlara denk geldim benim ne talihsiz hayatım varmış.

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    67
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    cimer e yazmıştım raporda ötv ibaresi geçmeli mi diye beni aradılar 90 üzeri geçmese de oluyor dediler ben de bana lütfen yazılı cevp dönün elimde bayilere göstermek için kanıtım olur dedim.bayan tamam dedikten 10 dakika sonra aradı yeniden öyle yazılı cevap dönemiyoruz siz hatsaneye sorun dedi .......şimdi mevzuatı o biliyor cimer olarak neden bana yazılı belge mail yollamıyor ? arkadaki amiri nedne mail atmasına engel oldu ? hastanae bana zaten yazılı evrak vermeyecek ki ben cimere o yüzden sormuştum...hastane kuruluna asıl onların yazması lazım ki ötv ibraesi şartsa eklensin ...ama her hastane her kurul her doktor kafasına göre çalıştığı ve davalardan korkuldğu için işte düzgün mezvuat detayı bile vermediler.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Cango Mesajı Gör
    Piyasa battı ya araba falan beklemeyin.Merkez bankası faizi 200 baz puan indirmiş.Dünyada milyarlarca yıl geçmiş denk gele gele bunlara denk geldim benim ne talihsiz hayatım varmış.
    aynı şeyi düşünüyorum .

Üye
    EMOS_80 Avatarı

Son Giriş
    24.11-2021
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    OSMANİYE
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Önceki yıllarda olduğu gibi ÖTV muafiyetli arabalarda motor sınırı olsa, para sınırı kalksa, sonuçta ödeyen bizleriz, her bir donanım demek ekstra ücret demek, hükümet senede bir kez artış yapıyor (önceki yıl 303.000 TL. olan sınır geçen sene 330.000 TL. oldu) senede 27 Bin TL. arttı ama araba fiyatları 1 yıl için yılda 100-200 Bin arttı. Sahip çıkılmayan haklar kaybediliyor birer birer, Bunca dernek ve konfederasyon vb. var ama kimsede birleşip bişeyler yapmıyor, bireysel çabalarda yetersiz kalıyor.

Üye
    tanerbudak Avatarı

Gerçek Adı
    Taner Budak
    Son Giriş
    02.12-2021
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    810
    Verilen Beğeniler
    514

Zaten Değerlendirdiniz! 3
    Arkadaşlar güzel haberler var. Bugün serkan bayram vekilimiz lütfi elvan ile konuşmuş. Binali Yıldırım ile de konuşmuş. Serkan bayram ile konuştum bende. Lütfi elvan suistimal konusuna çok takılmış ancak çözüm önerilerini sunmuş serkan bayram bey. Kanun değişikliği değil cumhurbaşkanının %50 arttırma yetkisi ile yol alacaklarını iletti. Serkan bayram bu konu ile çok ilgileniyor gerçekten. @marto1 de serkan bayram ile konuştu ona da aynı şeyleri söylemiş. Cumhurbaşkanının talimatı olduğunu hatırlatmış serkan bayram lütfi elvan a.

https://twitter.com/AvSerkanBayram/s...rdp7bzATQ&s=19

Üye
    marto1 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:07
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    150
    Verilen Beğeniler
    360

Zaten Değerlendirdiniz! 5
    Arkadaşlar az önce istanbul milletvekili av serkan bayram ile görüştüm kendisi 45 dk önce lütfü elvan ile bizim konuyu görüştü aşağıda da bağlantı linki paylaşıyorum...
    https://twitter.com/AvSerkanBayram/s...71748716634123

Konuyu dağıtmadan söylemek isterim şuanlık strateji cumhurbaşkanının %50 arttırma yetkisi konuşuldu Ocak ayı içerisinde olma ihtimali var ve çok sıkı çalısıyoruz dedi vekil ayrıca 2 ve 3 derece yakınlarının suistimalinin kesilmesi yönünde çalışmasını hazine ve maliye bakanlığına iletildi...Bakan bey bu konuda çok rahatsız olduğunu söylemiş akabinde çözüm önerilerini vekil bey iletmiş görüşme olumlu gerçekleşti..

Ayrıca Cumhurbaşkanının talimatı hatırlatıldı...

Şimdilik durumlar bundan ibaret ek bilgi olarakta eski başbakanlardan binali yıldırımında bu konuda bizleri desteği var..

LÜTFEN Akıl dışı yorumlar yapmayın özellikle bir siyasi bağım yok olsada kimseyide ilgilendirmez burda da propaganda yapmıyorum öyle bir ihtiyacımda,öyle bir durumumda yok buranın en eski üyelerindenim...Amacım sizlerinde hayalini kurduğu gibi iyi bir araç alabilmek ve dileğiminde ihtiyacı olan herkes inşallah araçlarına kavuşur....

sizlerden ricamız Twitterdan fatma öncü,derya yanık,avserkan bayram takip edip twit atmanız 4 kişi mücadele veriyoruz daha fazla destek şart Ayrıca ınstagramdan derya yanık attığı postlar yoruma açık buraları es geçmeyin bu şekilde destek olabilirsiniz...

saygılarımla
    Konu marto1 tarafından değiştirilmiştir (21.10-2021 Saat 21:42 ).

Üye
    Ahmett1 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:50
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    6

@tanerbudak

Taner Bey peki %50 artırma yetkisi ile limit kaça çıkacak ? Şuan 330bin limit %50 artsa 495 eder ama sene başında 330 bin liraya alınan aynı araçlar alınır, yine bir değişiklik olmaz. 750 konusu nasıl olacak %50 artışla merak ettim ? Saygılarımla...

Üye
    tanerbudak Avatarı

Gerçek Adı
    Taner Budak
    Son Giriş
    02.12-2021
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    810
    Verilen Beğeniler
    514

Önce ydo ya göre artacak yaklaşık 440-450 civarı olur. Sonra cumhurbaşkanı %50 arttıracak ve 660-670 e çıkacak

750 olayı yattı maalesef.

Hem bu yıl hem de 2022 de cumhurbaşkanı yetkisini kullanıp 750.000 yapabilir tabi ama pek ihtimal dahilinde değil şuan

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    67
    Verilen Beğeniler
    2

dolar bugün%3 nerdeyse arttı euro da bunlar direk yansıyacak ....yetmez güzel araçlara ....2.3. derecenin elinden alınsın yeter artık eğer gerçekten bu kişiye bakıyor araba lazım deniliyorsa mahkemeden onay alınsın vs çözüm yolu var....denetim olsun devamlı yakalansın bunlar araç bağlansın

Üye
    Danişment Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:55
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Slm arkadaşlar benim 5 yılda aldığım otomobil yatırım için deyil ihtiyaçım için aracım ayaklarım istediğim her yere aracımla gitmek zorundayım birileri için donanımlar lüks olabilir ama benim için zaruret otamatik vites zorunlu kışın ayaklarımdan dolayı koltuk ısıtma işi kolaylaştırıyor park sonsörü vs aracı fazla kullandığımdan ilerleyen yıllarda bakımı gerekiyor sonuçta işimin kolaylaşması için değişimi gerekiyor. Limit bizim gibi ortopedik engellileri çok etkiledi.

Üye
    i_brahi_m Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:14
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    0

Aslında limitin yükseltilmesi çok iyi olur çünkü çoğu araçta bizim kullandığımız bir sürü özellik var akıllı parktan tutta her türlü yardımcı özellikler. Eskiden para limiti yoktu 1.6 motor limiti vardı bu bence daha iyiydi

Üye
    nfrysmn Avatarı

Gerçek Adı
    ysmn
    Son Giriş
    25.11-2021
    Saat
    16:15
    Yaşadığı Yer
    angara:)
    Alınan Beğeniler
    105
    Verilen Beğeniler
    240

Araçlarda bırakın özelliği bu artış miktarı ve dövizin hızlı yükselişiyle yakında manuele bile yetmeyecek her sene dilenci gibi artırın şöyle yapın diye konuşma yapmak ayrı işkence bırakın isteyen istediği aracı alsın bize ne zararı var zaten çok nadir parası olupta bir trilyona arac alan insanlardaki zihniyet ben alamıyorum oda alamasin kıskançlık ayrıca ortopedik engellilere özel bişey çıksın gibi birşeyler yazmis üstte birisi ne alaka sende engellisin yüzde 90 üstüde o zaman sınır koyan zihniyetten bir farkın kalmadı yasaklamak önlem değil herkes kendini düşünürse engellileri kimse dusunmez

Üye
    Ahmett1 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:50
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    6

@tanerbudak

Madem engellileri çok düşünüyorlar ve bu limit konusunun Türkiye gibi yüksek enflasyon ve kur dalgalanması yaşayan ülkede saçmalığa dönüştüğünde hemfikirler 2 kez limit artışı yapılsın. CB %50 yetkisini kullanabiliyorsa bu yıl içinde kullansın limit 495 olsun. 1 Ocak'ta YDO ya göre artış olur ve yaklaşık 700e yaklaşır limit. CB tekrar Ocak ayı içinde %50 yetkisini tekrar kullanır ve bu sorun kökünden çözülmüş olur Yani Taner Bey şu olursa bu olur bu olursa şu olur diye diye aptala döndük. Bu arada CB bu yetkisini senede 1 kere mi kullanabiliyor, buna istinaden yazdım bu yorumu ? Eğer oluru varsa ve CB gerçekten bu sorunu düzeltmek istiyorsa güzel bir fikir. Saygılarımla...

Üye
    Yasarpasa Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:14
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0

Yasa çıkarsınlar aracı kişi kendisi kullansın veya kendisi aracın içinde bulunmak zorunda olsun. 1 ay denetlesinler kimse başkasının adına araç almaz.

Üye
    Ermana39 Avatarı

Son Giriş
    27.11-2021
    Saat
    10:04
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Araba yok !!!
    Para yok !!!
    Limit 150.000 olsa ne olacak 1.000.000 olsa ne olacak. Ekonemiyi cözsünler öncede en azindan bir tasit alabilelim.

Sayfa 77 / 86 İlkİlk ... 2767737475767778798081 ... SonSon