TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ibrahim parin Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    26.11-2020
    Saat
    20:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba, ben h ehliyetimi yenilemek için kurula girdim sol elimdeki baş parmağım kısa diye f sınıfı traktör ehliyeti alabilirsin diyip raporu o yönde düzenlediler.karara itiraz ettim tekirddağa gideceğim,sağ elde baş parmak yok sol elde biraz kısa tek sorun başparmağım.tekirdağda karara itirazım olumlu sonuçlanırmı acaba?b ehliyet yönünde sonuçlanırsa itiraz sonrasında ne yapacağım? itiraz süreci başlamamışken yeniden rapor alıp başka şehirde kurula mı girmeliyim? yorumlarınızı esirgemeyin lütfen.

Üye
    fatih_123 Avatarı

Son Giriş
    17.05-2021
    Saat
    13:44
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    10

geçmiş olsun kardeş. sağ ve sol el baş parmağı hiç yoksa kavrama sorunu olduğu gerekçesiyle ehliyet vermiyorlar. traktör ehliyetini de sanırım yavaş bir taşıt olduğu için uygun görüyorlar. tekirdağ da olumlu çıkarsa sorun yok ama kurullar genelde birbirini teyit ediyor aynı sonuç çıkıyor. ayrıca senin durumun yönetmelikte açık yazıyor. iki elin de baş parmağı sorunlu veya yoksa F sınıfı ehliyet verilir şeklinde. Kaybedecek bişeyin yok sonuna kadar itirazlarını yap.

Üye
    Muttalip Mutlucan Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın ibrahim,
    Buradaki yani formdaki yazıları incelediğim de,
    Sol veya sağ eli bilekten olmayan,dirsekten olmayan arkadaşların ehliyet aldığı+ötv siz araba aldıkları görülmektedir.
    Konuları araştır ve itirazlarını ona göre yap.
    Devlet engelliler için 100 lerce kod numarasını herhalde boşa uygulamaya koymamıştır.

Üye
    ibrahim parin Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    26.11-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba, bende ehliyet yenilemek için raporu aldım kurula çıktım başparmaak kısa diye traktör ehliyeti alabilir diyip gönderdiler beni,duruma itiraz ettim tekirdağa gideceğim. orada onay vermezsse yeniden aşka bir ilde rapor alıp kurulaa girebilirmiyim? yoksa duruma razı olup ehliyetimin iptal olmasına seyircimi kalmalıyım? yardım edin akıl verin lütfen.

Üye
    ibrahim parin Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    26.11-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tekirdağa haber bekliyorum oradaki kuruldan ehliyet ddeğişimine onay verirlerse hakem heyetinemi çıkacağım? günlük hayatımda zaten araç kullanıyorum inanın hiç ir sorun daa yaşamıyorum ve kavramayı başparmağımla yapıyorum. başka ilde sıfırdan başlasam olurmu?